donnie darko

donnie darko

kategorie:
dodano: 2020-04-10 18:58 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Najnowsze EP Sutter Kaina i Donnie Darko - dwóch filarów podziemnej wytwórni Never So Deep, znanej głównie fanom wielbicielom hardcore'owego rapu. 

SPRAWDŹ RESZTĘ KWIETNIOWYCH PREMIER

 

Tracklista:

dodano: 2013-01-01 13:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

To, że Donnie Darko to raper, którego warto mieć na oku wiadomo od dawna. Podopieczny Sutter Kaina w wytwórni Never So Deep raz za razem wydaje kolejne, coraz to lepsze materiały. Obserwując jego karierę od wydania pierwszego albumu ("The Darko Effect" w 2005 roku) można łatwo zauważyć jak bardzo rozwinęły się przede wszystkim umiejętności rapera z Brick City.

Ostatnim materiałem jaki wydał Darko była EP "Life Vol. 1", wydana w kwietniu. Teraz czas na zapowiedź kolejnego wydawnictwa.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2011-09-11 17:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 3)
Donnie Darko, a właściwie już tylko Darko to jedna z najbardziej intrygujących mnie postaci związanych z rapową sceną Nowego Jorku. Raper zdolny, który wypala z formą całkowicie niespodziewanie. Tak był rok temu, kiedy wydał świetne "The Anxiety Theory", wszystko oczywiście na bitach jego najbliższego współpracownika i zarazem szefa, czyli DJ'a Blessa - mojego osobistego faworyta wśród producentów. To właśnie zeszłorocznym albumem Darko zrobił na mnie największe wrażenie i sprawił, że z pozoru z średniego MC stał się jednym z moich ulubionych MC z miasta, skąd pochodzą przecież takie sławy jak Notorious B.I.G., czy Jay-Z.