DJ Pooh

DJ Pooh

video
kategorie: Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-05-09 12:00 przez: Grzegorz Jakubowski (komentarze: 2)
grow

W ostatnich tygodniach na rynku pojawił się nowy film w reżyserii DJ Pooha który ma w swoim dorobku m.in. "The Wash, "Friday". Film przedstawia historię, w której bohaterowie postanawiają zrobić własną hodowlę marihuany. Tematyka oczywiście nie jest zaskakująca jeśli wiemy kto odpowiada za reżyserię a także jak spojrzymy, że główną role gra tam Snoop Dogg. Na soundtracku do filmu znajdziemy utwory Cypress Hill, Wiza Khalify i od samego Snoop Dogg'a. Premiera filmu w amerykańskich kinach odbyła się - a jakżeby inaczej - 20 kwietnia. Jeszcze nie wiadomo czy produkcja doczeka się polskiej premiery. Poniżej sprawdzicie trailer.

recenzja
dodano: 2011-05-06 18:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 3)
Zachodnie Wybrzeże powoli podnosi się z kolan po latach muzycznej posuchy -  pojawiają się młodzi gniewni z pomysłem na siebie i świeżą głową, a starzy wyjadacze pokazują, że wciąż wiedzą, jak narażać słuchaczy na urazy karku.

Ale to nadal mało w porównaniu ze złotymi latami 90., które przyniosły Zachodowi wiele niezapomnianych klasyków. Wszyscy znamy i jaramy się albumami Dre, Snoopa, Quika czy Cube'a. Warto jednak pamiętać, że powstawały wtedy również perełki, które nigdy nie doczekały się zasłużonego rozgłosu. Jak na przykład "Bad Newz Travels Fast" DJ Pooh'a.