DJ 600 V

DJ 600 V

video
dodano: 2014-05-24 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 5)

DJ600V&Jack the Ripper - Ownboss / SINCE '94

Wczoraj miała miejsce premiera trzeciego wideoklipu promującego album duetu DJ600V& Jack the Ripper "Since ‘94", który ukazał się 10 maja 2014 roku. Klip został zrealizowany do utworu "Ownboss". 

Materiał znajdujący się na albumie "Since 94" obejmuje utwory powstałe na przestrzeni 2 lat. Płyta wyprodukowana muzycznie przez DJ 600V jest w całości anglojęzyczna - o główną część liryki zadbał Jack the Ripper. Wśród zaproszonych gości usłyszymy Sadat X znanego z zespołu Brand Nubian, Lewisa Parkera, Grand Daddy I.U. (pochodzącego z Jamajki wokalistę zespołu Paradox) oraz Annę Kandeger.

wydarzenie
dodano: 2012-11-12 15:00 przez: Łukasz Własiukiewicz (komentarze: 3)


WHSB, PWRD, Lukasyno, PIH – to oni najbardziej kojarzeni są jako reprezentanci Białegostoku wśród przeciętnych ludzi w Polsce związanych z naszą kulturą. Warto jednak sięgnąć dalej i zagłębić się w hip-hopową historię tego pięknego miasta. Od 1 grudnia będziemy mieli ku temu okazję. „Nie ma miejsca jak dom – oczami 87’” to unikalna wystawa zdjęć której pomysłodawcą i organizatorem jest doskonale znany w Białostockim gronie, od lat związany z kulturą, Franz (możemy go kojarzyć między innymi z audycji „Hip-hopera” w Polskim Radiu Białystok) – rocznik 87’. Zebrane i wyselekcjonowane przez niego zdjęcia z opisami pokazują jak hip-hop rozwijał się na przestrzeni lat w tym pięknym mieście we wszystkich czterech elementach. Zobaczcie co sam autor pisze na temat wystawy:

dodano: 2011-12-01 22:00 przez: KamykPL (komentarze: 9)
Slogan "A Pamiętasz Jak?" jest piękny. Tak, wiem jak to brzmi, ale wszystko co z nim związane, kojarzy mi się dobrze. Warto o nim przypomnieć, bowiem ostatnie sztuki winyli są jeszcze dostępne, a dla niezdecydowanych jak rozporządzić zawartością swojego portfela, mamy dwa argumenty za zakupem płyty.

Oczywiście chodzi o remixy - pierwszy przygotowany przez DJ B i Szczura, a drugi przez The Returners. Czy te duety zrobiły według Was lepsze podkłady od klasyka DJ'a 600 V?