Deeply Rooted

Deeply Rooted

kategorie:
dodano: 2017-12-03 14:31 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Król rapowego Południa dopełnia swój ostatni album "Deeply Rooted" porcją niepublikowanych nagrań. Promuje go mocne "Black Still" nawiązujące do klasyki spod szyldu Public Enemy.

video dnia
dodano: 2016-03-23 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dlaczego: Powrót Króla Południa z albumem "Deeply Rooted" to jedno z ważniejszych rapowych wydarzeń ubiegłego roku. Teraz Scarface opublikował klip do bezkompromisowego "F*ck You Too", w którym wspiera go inna southowa legenda - Z-Ro.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2015-11-18 18:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

Powroty z emerytury często bywają nietrafione - każdy z nas ma w pamięci wielkich sportowców i muzyków, którzy rozstawali się ze swoją profesją a potem próbowali po latach powrócić na szczyt, przeważnie ponosząc przy tym sromotną klęskę... większość nie potrafi niestety wyczuć momentu, kiedy należy sobie powiedzieć "dość" i czynią to zbyt wcześnie, bądź zdecydowanie za późno. W 2008 roku niekwestionowany "król południa" postanowił zakończyć swoją karierę, zostawiając za sobą jedną z najrówniejszych dyskografii w historii hip-hopu i rzesze zrozpaczonych fanów. W stanie spoczynku zdołał wytrzymać niecałe siedem lat (nie licząc krótkiej przerwy w postaci darmowego mixtape'u "Dopeman Music" sprzed pięciu wiosen), po czym zstąpił z panteonu wielkich rap gry, by uciszyć niekończące się pojękiwania sympatyków brudnego brzmienia z H-Town nowym materiałem. Tak oto na naszych głośnikach zagościł krążek "Deeply Rooted", jako synonim powrotu do hip-hopowej branży jednego z jej najbardziej szanowanych przedstawicieli.

dodano: 2015-09-17 13:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Gorący w ostatnim czasie na terenie Stanów Zjednoczonych temat brutalności policji zdecydował się podjąć kolejny raper. Sprawdźcie jak do sprawy podszedł Scarface w swoim najnowszym singlu "Mental Exorcism", promującym wydany 4 września krążek "Deeply Rooted". Face Mob!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2015-08-28 18:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 10)

Po siedmiu latach nieobecności scenę powraca sam "król południa" - Scarface, który już 4 września wypuści na rynek swój najnowszy album pt. "Deeply Rooted". Będzie to dwunasty studyjny krążek legendy Houston i pierwszy od czasu wydanej w 2008 roku płyty "Emeritus".

dodano: 2014-08-01 17:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 13)

Scarface Ft. Akon - Exit Plan

Dlaczego: Kiedy "Król Południa" powraca z emerytury i przymierza się do wydania pierwszego od sześciu lat krążka - to wiedz, że coś się dzieje. Mające się ukazać jeszcze pod koniec tego roku "Deeply Rooted" już teraz zapowiada się na czarnego konia wydawniczego 2014 a singiel "Exit Plan" tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że będzie to absolutny must have. Szczerze polecam bo nawet Akon wypadł tu przyzwoicie i jego głos pierwszy raz od dawna nie irytuje mnie tak bardzo jak zwykle...

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-07-13 16:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

Król powraca i musisz o tym wiedzieć. Scarface zapowiedział, że jego nowy album - "Deeply Rooted", ukaże się w sklepach pod koniec roku. Po świetnym "No Problem" legenda południa publikuje kolejny singiel z nadchodzącej płyty, tym razem w towarzystwie Akona.

video dnia
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-04-24 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Scarface No Problem

Dlaczego: Kto wrócił na osiedle, kto? Po kilkuletniej emeryturze jeden z najbardziej bezkompromisowych, charakterystycznych i szanowanych głosów Południa wraca z albumem "Deeply Rooted". Scarface wyraźnie schudł, ponownie naładował akumulatory i tak jak w klasycznym "On My Block" zabiera nas w osiedlowy klimat - choć tym razem surowo, twardo i bez żadnych wpadających w ucho refrenów.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-04-05 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Legenda southowej sceny i raper, którego obok Buna B najprędzej można by zatytułować "Królem Południa" powraca z nowym albumem! Scarface swój ostatni krążek pt "Emeritus" wypuścił w 2008 roku, wygląda na to, że jednak jego solowa kariera na tym się nie zakończy a MC dopisze do niej kolejne karty...