Dapit

Dapit

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-04-12 13:34 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

"Chciwość" to drugi utwór z najnowszego wydawnictwa Dapita o nazwie "Espada", które powstaje z okazji dziesięciolecia istnienia rapera w sieci i jest luźno oparte na motywach japońskej mangi "Bleach". Utwory będą publikowane w kolejności malejącej od numeru 9 do 0. W "Chciwości" gościnnie wystąpił Oxon, utwór ten wyprodukował BeJotKa, a klip do kawałka zrealizował DźejDżej MovieART.

Tagi:
video
dodano: 2014-01-16 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

"Znasz grę" to singiel promujący projekt "Ślady tuszu i wosku" autorstwa kamiennogórskiego rapera Dapita (którego pamiętać możecie z albumu "Ucieczka w kartki i dźwięki") i jeleniogórskiego producenta Krychy - członków formacji Młodzi Polscy Zdolni. Teledysk został nakręcony przez TRS Studio. Płyta "Ślady tuszu i wosku" zawiera, jak mówi nam info prasowe "zwrotki technicznego rapu Dapita na boombapowych samplowanych bitach Krychy."

Tagi:
dodano: 2010-06-17 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 6)
Już niebawem za pośrednictwem preorder.pl będziecie mogli nabyć album nowej grupy na polskiej podziemnej scenie. Młodzi, Polscy, Zdolni to ekipa w skład której wchodzą Zamar, Smolak i Dapit.

Wszyscy którzy kojarzą tych raperów, a pewnie trochę takich osób się znajdzie, wiedzą, że potencjał drzemiący w tych chłopakach jest spory. Zobaczymy jak wykorzystają go pracując z taką obsadą...