Coś Więcej Niż Muzyka

Coś Więcej Niż Muzyka

kategorie:
dodano: 2013-12-03 11:03 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)
Grubson x Jamal live band | Katowice | MegaClub | 6.12.2013 | ParExcellence

6.12.2013 - zapamiętajcie tę datę! Mikołajki - to raz, ale przede wszystkim: energia, moc i świetna zabawa! Agencje SPOT i MaxFloRec zapraszają na mikołajkowy koncert bandów GrubSona i Jamala w ramach trasy RudeBoyTour! Tym razem artyści zawitają do Katowic. Mega koncert nie może odbyć się nigdzie indziej jak w MegaClubie!

dodano: 2011-05-13 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 31)


GrubSon feat. Emilia - Naprawimy To (2011)

Dlaczego: GrubSon to przykład na to, że prezentując nową jakość naprawdę można zajść na sam szczyt. Jest jedynym z "nowej fali" na polskiej scenie, któremu udało się zdobyć złoto a kto widział reakcję publiki na koncertach ten wie, że artysta z Rybnika nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Oto pierwszy klip z ubiegłorocznego albumu "Coś Więcej Niż Muzyka".

recenzja
dodano: 2011-03-25 20:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 74)
GrubSon jest tak inny od reszty polskiej sceny hip-hopowej, że część słuchaczy nie może w ogóle znieść faktu, że nie pasuje im do żadnej szufladki. Co robi wtedy taki fan? Mówi, że GrubSon nie robi hip-hopu. Nowy album, zatytułowany zresztą "Coś Więcej Niż Muzyka", pokazuje, że jego talent ma niesamowity zasięg (również gatunkowy), ale też, że kocha hip-hopową konwencję i radzi sobie w niej fantastycznie. "Dobry hip-hop, bo szczery hip-hop"... Czy tak faktycznie jest?

Drugą solówkę GrubSona w MaxFloRecords dostaliśmy w świetnej oprawie (znakomite, rzadkie i bardzo bogate wydanie!), a materiał zrealizowany trzeba było zamykać na dwóch kompaktach. Do tego doliczcie trzeci, który stanowi kolejną z platform porozumienia Grubego z jego fanami. To tylko jeden z bardzo wielu powodów, dla których tę płytę trzeba mieć na półce!