Coloring Book

Coloring Book

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2016-06-14 16:00 przez: Jędrzej Pawłowski (komentarze: 1)

Nie będzie chyba przesadą nazwanie Chance’a The Rappera złotym dzieckiem Chicago. Ten 23-latek już od kilku lat konsekwentnie buduje swoją pozycję w branży muzycznej, nie podejmując współpracy z żadnymi większymi labelami, dzięki czemu pozostaje w stu procentach (przynajmniej teoretycznie) niezależny. Przełom w jego karierze nastąpił po wydaniu mixtape’u "Acid Rap" w 2013 roku, dzięki któremu stał się jednym z tych raperów młodego pokolenia, z którymi słuchacze i krytycy wiążą największe nadzieje. Trzy lata po wydaniu tamtego projektu Chance powrócił z nowym, długo oczekiwanym materiałem - "Coloring Book".

video
dodano: 2016-05-27 23:25 przez: Jędrzej Pawłowski (komentarze: 0)

Chance The Rapper podzielił się właśnie świeżym teledyskiem do "No Problem", czyli jednego z najlepszych utworów z jego najnowszego mixtape'u. Gościnnie w utworze, jak i klipie pojawiają się 2 Chainz oraz Lil Wayne. Oprócz tego, w niektórych ujęciach przewijają się tu takie postacie jak DJ Khaled czy Young Thug. Obrazek do sprawdzenia poniżej.

dodano: 2016-05-13 16:18 przez: Jędrzej Pawłowski (komentarze: 0)

Świetna wiadomość dla wszystkich fanów Chance'a The Rappera! W dniu dzisiejszym premierę ma jego trzeci mixtape pod tytułem "Coloring Book". Materiał zawiera czternaście nowych utworów, na któych udzieła się cała plejada gwiazd, takich jak Kanye West, Lil Wayne, 2 Chainz, Jeremih, Young Thug, Justin Bieber czy Future. Natomiast za warstwę brzmieniową odpowiedzialni są m.in. The Social Experiment, Kaytranada oraz Brasstracks.