Ciekawe przypadki człowieka nizioła

Ciekawe przypadki człowieka nizioła

dodano: 2014-06-08 16:00 przez: Rafał Samborski (komentarze: 2)
Kosciey Inna Strona

Witajcie w Innej Stronie - cyklu, który pozwoli wam poznać artystów hip-hopowych nie tylko na polu muzycznym, ale także nieco bardziej prywatnym i da wam możliwość, by usłyszeć odpowiedzi na pytania, których nie spotkacie w normalnych wywiadach. Dlaczego? Ponieważ nawet rzeczy tak banalne jak ulubiony film czy wymarzone do odwiedzenia miasto mogą przekładać się bezpośrednio na to, co słyszymy na albumach. Mogą pozwolić też poznać wam ulubionych raperów trochę lepiej. Co w końcu jest dla artysty większą inspiracją, niż życie samo w sobie? 

„Andrzej to nie imię, to styl życia” – zwykło się mawiać. Jak wygląda taki styl życia? Możecie się tego dowiedzieć z wydanej w tamtym roku płyty Kościeya „Ciekawe przypadki człowieka Nizioła”. Jeśli jednak chcielibyście poznać niegdyś związanego z Wrooclyn Dodgers rapera od innej strony, nic prostszego! Wystarczy przeczytać kolejny odcinek „Innej strony”.

video
dodano: 2014-01-11 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Kosciey - Jak Przez Mgłę (Official video)

"Jeśli w tej chwili czujecie się tak jak Andrzej z pierwszych kadrów w poniższym teledysku - już wiemy, że była wczoraj dobra impreza. Jeśli nic nie pamiętacie, albo pamiętacie jak przez mgłę - poznaliście co to znaczy "żyć jak Nizioł"." - pisze Dwaem Music, załączając to oto video promujące "Ciekawe Przypadki Człowieka Nizioła".