Chisom

Chisom

dodano: 2016-05-12 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Dopiero co pisaliśmy o niesamowitym teledysku Chisoma “This One Chick”, stanowiącym jego interpretację klasycznego numeru Jay-Z “Girls, Girls, Girls”, oraz EPce „The Jordan Year”, a teraz mamy dla was świeżutki projekt mającego nigeryjskie korzenie MC/producenta z Maryland. Na czterokawałkowym, chilloutowym „Melo” artystę wsparli produkcyjnie m.in. Kaytranada i Jake One.

video
dodano: 2016-04-29 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

Urodzony w Detroit, a wychowany w Maryland 23-letni producent i MC Chisom to najstarszy syn nigeryjskich imigrantów oraz pierwszy członek rodziny urodzony w USA. Nie dziwne więc, że naturalnie podczas okresu dorastania młody muzyk chłonął równocześnie afrykańskie rytmy, z którymi zapoznawał go ojciec, jak i dominujący wśród młodzieży w Baltimore hip-hop.

W rezultacie mający ucho do sampli, a zarazem obdarzony niskim, głębokim głosem Chisom zaczął nagrywać rap, płynnie przeplatający ze sobą sznyt East Coastu. rytmy Afrobeatu oraz luz West Coastu. Jeśli jesteście ciekawi, jak może brzmieć tak wyjątkowe połączenie, sprawdzajcie przepięknie nawiązujący do klasycznego hitu Jay-Z "Girls, Girls, Girls" teledysk „This One Chick” oraz EPkę „The Jordan Year”.

Tagi: