Bitwa Prawna

Bitwa Prawna

video
dodano: 2016-01-29 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Bitwa Prawna to nic innego jak połączenie rapu i prawa w celu promowania szczytnych akcji. Pierwsza edycja zwracała uwagę na problem prowadzenia pojazdów pod wpływem alkoholu i narkotyków, a hasło “Piłeś? Paliłeś? - Nie jedź!” było jej tematem przewodnim. W tym roku organizatorzy postanowili zająć się problemem używania telefonów komórkowych podczas jazdy. Pojawił się już klip promujący akcję do utworu "Męstwo" autorstwa Czeskiego, który pełni rolę dyrektora artystycznego, a także użyczył głosu jako lektor w trailerze zapowiadającym kampanię.

wydarzenie
dodano: 2015-06-21 17:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Już 26 czerwca rozegra się w Zabrzu finał „Bitwy prawnej”. Wyłonieni w eliminacjach freestyle'owcy poruszą temat prawnych skutków jazdy „pod wpływem”. Ocenią ich: Czeski, Ymcyk i Flint. Koncert z premierowymi utworami zagrają Kleszcz & DiNO. Gwiazdą wieczoru będzie GrubSon.

wydarzenie
dodano: 2015-05-23 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

„Piłeś, paliłeś – nie jedź!” – to hasło pierwszej akcji społecznej z cyklu „Bitwa prawna”, która kilka dni temu ruszyła w sieci. Ma ona uświadamiać prawne konsekwencje jazdy „pod wpływem”. Organizatorzy postawili na spot z wykorzystaniem utworu „Sekunda” Rahima, deklaracje na Facebooku i Twitterze oraz koncerty i bitwę freestylową! Sędziować bitwę będą Ymcyk, Czeski i Flint. Wielki finał 26.06 w klubie Wiatrak w Zabrzu.