2. Bitwa Prawna - teledysk promujący kampanię

video
dodano: 2016-01-29 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Bitwa Prawna to nic innego jak połączenie rapu i prawa w celu promowania szczytnych akcji. Pierwsza edycja zwracała uwagę na problem prowadzenia pojazdów pod wpływem alkoholu i narkotyków, a hasło “Piłeś? Paliłeś? - Nie jedź!” było jej tematem przewodnim. W tym roku organizatorzy postanowili zająć się problemem używania telefonów komórkowych podczas jazdy. Pojawił się już klip promujący akcję do utworu "Męstwo" autorstwa Czeskiego, który pełni rolę dyrektora artystycznego, a także użyczył głosu jako lektor w trailerze zapowiadającym kampanię.

Do współpracy zaproszono ośmiu artystów, raperów, którzy zmierzą się na słowa w czterech spotach promujących kampanię. Każdy spot to część całej historii, która rozpoczyna się od wypadku, a kończy na sali sądowej. Wypadku spowodowanego przez nieuwagę kierowcy, który zamiast skupić się na jeździe aktywnie konwersował przez telefon komórkowy. Zadaniem gwiazd będzie przekonać widza, że używanie telefonu podczas jazdy samochodem może być tragiczne w skutkach. 2. edycję Bitwy Prawnej promuje hasło “Zostaw ten telefon!”. Kto wystąpi w akcji? Już niebawem pojawią się pierwsze informacje na temat artystów.

Organizatorem Bitwy Prawnej jest Adwokatura Polska, sponsorami PZU SA oraz Naczelna Rada Adwokacka, partnerem medialnym Gazetaprawna.pl, merytorycznie akcję wspiera Stowarzyszenie Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego.

Facebook: https://www.facebook.com/bitwaprawnapl/
Strona internetowa: http://bitwaprawna.pl/

props
Czeski po dobrym nielegalu z 2015r. atakuje już drugim całkiem przyzwoitym singlem w tym roku. Jego tracki są o wiele lepsze niż te pedalskie podśpiewki wielu nowicjuszy na scenie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>