Big Elmo

Big Elmo

video
dodano: 2019-01-08 16:30 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Nasz teksański Młody Wilk, The Blu Mantic, dał się już poznać z tego, że lubi maczać palce w najróżniejszych brzmieniach i nie obce mu muzyczne eksperymenty. Obecnie Blu wciąż koncertuje z jazzowym zespołem z Poznania HAARPAGANS, a w międzyczasie puszcza luźne tracki oraz klipy.

Jego ostatni singiel "GLOW" to, jak mówi sam artysta, to swoisty hymn, czy też mantra, dla osób, które nie boją się być sobą we współczesnym społeczeństwie. Sprawdzajcie jak wypadł Blu na nowoczesnym, trapowym podkładzie autorstwa DJ'a Mariano

dodano: 2015-12-17 15:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Jenna J to powstały w tym roku projekt, w którego skład wchodzą producent Mateusz "Big Elmo" Jechna (słuchaczom rapu najlepiej znany z produkcji hitowego "Hajlajf" duetu Solar/Białas, a także utworów nagranych z takimi artystami jak Mi-La, Trzy-Sześć i JasiekMBH) oraz Karolina Jarzyńska - wokalistka z Warszawy i uczestniczka II edycji programu Voice of Poland.

Niektórzy z was mogą pamiętać debiutancki singiel duetu "Tonight", o którym pisaliśmy w maju. Niedawno Big Elmo i Karolina Jarzyńska zaprezentowali światu kolejne dzieło - tym razem na warsztat wzięli "Diamonds" Rihanny, a w rezultacie dostaliśmy naprawdę porządnie bujający, podlany soczystym funkiem i przywołujący na myśl kolorowe lata 80. track.

Tagi:
dodano: 2015-05-22 17:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

Jenna J to nowopowstały projekt, w którego skład wchodzą producent Mateusz "Big Elmo" Jechna (słuchaczom rapu najlepiej znany z produkcji hitowego "Hajlajf" duetu Solar/Białas, a także utworów nagranych z takimi artystami jak Mi-La, Trzy-Sześć i JasiekMBH) oraz Karolina Jarzyńska - wokalistka z Warszawy i uczestniczka II edycji programu Voice of Poland.

Inspirowane szeroko pojętymi "czarnymi brzmieniami" utwory Jenna J zgrabnie balansują na granicy funku, soulu i r&b, czego idealnym przykładem jest ich debiutancki, elektryzujący singiel "Tonight", przywołujący na myśl ostatnie dokonania Pharrella Williamsa, a zarazem ukazujący kosmiczny potencjał dobrze zgrywającego się duetu.