Bangladesh

Bangladesh

recenzja
dodano: 2014-06-13 15:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 4)

Jest rok 2000. Na rapowej scenie wciąż najwięcej do powiedzenia ma Nowy Jork, a zachód trochę jakby przycichł. Ameryka już otrząsnęła się po wojnie East vs. West. Pomimo sporych sprzedaży, południowa scena wciąż nie ma takiej pozycji, na jaką zasluguje. Jednak powoli się to zmienia na korzyść południowych stanów. W 1999 Russell Simmons, głowa Def Jamu, zwerbował Brada Jordana aka Scarface, do kierowania nowopowstałą odnogą wytwórni, czyli Def Jam South. Pierwszym artystą, którego pod swoje skrzydła przygarnął Brad, był utalentowany chłopak z Atlanty. Miał on już za sobą nielegalne wydawnictwo "Inconegro", a także występ na albumie producenckim Timbalanda. Tą osobą jest oczywiście Ludacris.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-05-19 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 7)

Luda konsekwentnie trzyma się swojego cotygodniowego cyklu przygotowującego nas na premierę kolejnego mixtape'u. W ten piątek opublikował numer tytułowy czyli "I Don't Give A F*ck", który wyprodukował Bangladesh. Totalnie porąbany bit stał się idealnym dla ekspozycji jednego z najlepszych flow w grze.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-05-26 18:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 28)
Informację o tym, że Eminem i Royce planują zrobić wspólną produkcję można spokojnie uznać za mocnego kandydata do "newsa roku". Dwóch wymiataczy z Detroit, których skille sugerują raczej, że pochodzenia należy szukać gdzieś w przestrzeni kosmicznej, już niebawem wypuszczą płytę zatytułowaną "Hell: The Sequel".

Warto dodać, że płyta ukaże się pod wspólnym szyldem Bad Meets Evil co jest oczywistym nawiązaniem do genialnego numeru obu panów ze "Slim Shady LP". Mamy dla was oficjalną tracklistę projektu!