Autodestrukcja

Autodestrukcja

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-02-17 19:49 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

Onar wypuścił do sieci kolejny, szósty już teledysk promujący album "Autodestrukcja”. Tym razem obraz powstał do utworu „Wolne atomy”. Pod względem treści, artysta kontynuuje drogę obraną na „Nowym Świetle”, skupiając się na refleksjach dorosłego i świadomego mężczyzny związanych ze swoim życiem, zmianami i przemijaniem. Autorem podkładu jest nie kto inny jak DonDe. Scenariusz i reżyseria to dzieło ekipy WOW PICTURES. Klip w rozwinięciu.

video
dodano: 2014-10-24 14:30 przez: Step Records (komentarze: 3)

Onar - Daj mi rękę

W związku z dzisiejszą premierą albumu Onara "Autodestrukcja", artysta udostępnia kolejny klip. Tym razem wybór padł na utwór "Daj mi rękę", który otwiera solowy album warszawskiego MC. Bit do numeru został wyprodukowany przez dwójkę producentów: Polo i Du:it. Album wydany we współpracy Superelaks i Step Dystrybycja kupisz na preorder.pl oraz we wszystkich dobrych sklepach muzycznych.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-09-03 15:30 przez: Step Records (komentarze: 1)

Onar za pośrednictwem swojego facebooka pokazał okładkę nadchodzącej płyty. Za poligrafię odpowiada Grzegorz "Forin" Piwnicki. "Autodestrukcja", bo tak zatytułowany jest krążek, ukaże się 24 października, nakładem nowopowstałego labelu Superelaks, przy współpracy promocyjno-dystrybucyjnej z dotychczasowym wydawcą Onara, Step Rec. (jako Step Dystrybucja).