Atypowy

Atypowy

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-12-12 17:31 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Szpaku - Ja YETI prod. Michał Graczyk & Rutkovsky (Official Video)

BOR Records przedstawia kolejne video promujące album Szpaka "ATYPOWY" który pokrył się PLATYNĄ! Za klip który powstał do kawałka "Ja YETI" odpowiedzialny jest niezawodny Pan Filmowiec.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-10-04 16:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

BOR Records przedstawia "MOJO JOJO" czyli nic na poważnie. To drugi singiel promujący debiutancką płytę Szpaka "ATYPOWY". Podobnie jak pozostałe numery z albumu, również ten zawiera cząstkę młodego Simby. "MOJO JOJO" to jego dziecięca strona, która drzemie w nim do dzisiaj bo jak każdy z nas ma w sobie coś z dziecka.

Tagi:
video
dodano: 2018-09-27 15:58 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Szpaku atakuje pierwszym singlem. Numer promuje debiutancki album „ATYPOWY”, którego premiera planowana jest na 19 października. Track jak i cała płyta, dotyczy psychiki człowieka oraz emocji, które w czasie wszechobecnej znieczulicy są marginalizowane. Singiel „UFO” przedstawia inność artysty w świecie, w którym większość podąża według z góry określonego schematu. Ten utwór to statement, który niesie ze sobą coś więcej niż zlepek przypadkowych słów…

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-09-27 15:54 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

„ATYPOWY” to drugi fizyczny krążek młodego reprezentanta BOR Records. Wcześniejszy materiał, „BORuto” EP był dostępny tylko na oficjalnym sklepie borshop.pl w limitowanej ilosci 3000szt i został wyprzedany w ciągu 1 godziny.

Tagi: