Atwaters

Atwaters

video
dodano: 2018-04-08 18:30 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

Atwaters to pochodzący z Gainesville na Florydzie MC, od kilku lat mieszkający w Seulu, stolicy Korei Południowej. Jego najnowszy singiel "RIP" to niesiony ciężkim basem i mroczną produkcją autorstwa JBeats banger, ukazujący wypracowane przez lata maszynowe flow rapera.

Od początku istnienia Popkillera stawialiśmy na promowanie również mniej znanych twarzy, a działający na arenie międzynarodowej i mający na koncie występy również w Hong Kongu, Japonii i na Filipinach Atwaters zaskarbił naszą sympatię. Wspieramy i zapraszamy do oglądania - premiera ekskluzywnie na naszym kanale YouTube.

Tagi:
video
dodano: 2017-06-04 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Pochodzący z Florydy MC Atwaters dosłownie nie zna granic - po ukończeniu studiów i przeprowadzce z Tampa do Korei Południowej w celu nauki języka angielskiego ambitny raper nie osiadł na laurach i nie odstawił muzycznej zajawki w kąt, a zaczął prężnie działać na lokalnej scenie, grając koncerty i nagrywając z miejscowymi artystami.

W swoim niedawnym numerze i klipie "These 3 Words" Atwaters opowiada o podróżach, łamaniu barier oraz zachowaniu pewności siebie w zmieniającym się świecie. To jak, gotowi na rapowy spacer przez ulice Hong Kongu?

Tagi:
video
dodano: 2016-10-02 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 4)

Pochodzący z Florydy, a mieszkający od ponad roku w Korei Południowej i trudniący się na co dzień nauką angielskiego w szkole MC Atwaters pojawiał się już na Popkillerze dwukrotnie. Teraz otwarty i myślący w kategoriach ponadnarodowych artysta połączył siły z miejscową raperką Yeon, nagrywając dwujęzyczny, tętniący old schoolową energią i zajawką numer "Fill Me In". Klip nakręcono Uniwersytecie Hannam w mieście Daejeon oraz w Seulu, a bit podrzucił nasz dobry znajomy Mike Mass.

video
dodano: 2016-05-06 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

Członek tria RTTR (Road To The Riches), o którym kiedyś pisaliśmy na Popkillerze, pochodzący z Florydy MC Atwaters to prawdopodobnie jeden z najfajniejszych nauczycieli angielskiego, jakich można sobie wyobrazić. Przekonały się o tym dzieciaki w Korei Południowej, gdzie raper osiadł już ponad rok temu i gdzie dalej krzewi hip-hopową zajawkę. Najnowszy teledysk hołdującego klasycznym, old schoolowym wartościom MC nakręcony został w klasach Hannam University w południowokoreańskim mieście Daejeon.

Tagi:
video
dodano: 2013-02-24 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

RTTR (Road to the Riches) - THE ANTHEM

RTTR (Road to the Riches) to reprezentujące miasto Tampa w stanie Floryda trio, w którego skład wchodzą Mike Mass (którego kojarzyć możecie ze świetnego występu u boku Dynasty w "One Life To Live"), Miss Bronx i Atwaters. "The Anthem" to ich pierwszy oficjalny teledysk i porcja energicznego, klasycznego rapu, zobrazowana świetnym, pomysłowym klipem.

Jeśli chcecie usłyszeć więcej materiału od RRTR to łapcie ich ostatni mixtape "Road To The Riches volume 1.5", a także zeszłoroczny, debiutancki darmowy album, nawijającego jako pierwszy w "The Anthem" Mike'a Massa "Black Ink".