Ascetoholix

Ascetoholix

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Pop
dodano: 2018-01-27 11:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Ascetoholix było chyba pierwszą ekipą z fali pierwszego boomu, która wypłynęła z małego miasteczka - tercet reprezentujący Oborniki Wielkopolskie wdarł się na scenę bardzo udanym "A", potem jednak kariery ich członków potoczyły się różnie, a Liber i Doniu stali się głównymi twarzami hip-hopolo wytykanymi w środowisku, by finalnie pójść jeszcze mocniej w stronę komercyjną. Czyżby ekipa miała znów zewrzeć szyki?

Tagi:
kategorie:
dodano: 2014-10-05 18:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po ośmiu latach długiej przerwy Ascetoholix oddają w ręce słuchacza pełnowymiarowy album "Ab Initio" na którym znajdziecie znane z videoklipów promujących "Zanim", "Zakładam Dres" czy "Adrenalina". Po albumach A, Apogeum i Adsum Kris i Doniu prezentują zupełnie nowe a jednocześnie klasyczne brzmienie spod szyldu ASX. Życiowe teksty, dotykające tematów najbliższych samym autorom oraz cięte sample wzbogacone elektroniką i klimatyczne tło to unikalne połączenie zespołu, który w zmiennym składzie trwa od 1998 roku.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-08-23 17:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 8)

Ascetoholix - Adrenalina [Official VIdeo] 2014

Ascetoholix powraca po długiej przerwie. "Adrenalina" to kolejny po "Zanim" teledysk, który zwiastuje premierę albumu "AbInitio", zapowiedzianą na 29 września tego roku. Tym razem nowa płyta (już bez Libera w składzie) zostanie wydana nakładem autorskiego labelu ASX Label.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-09-02 15:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 24)


Po sześciu latach Ascetoholix powraca z nowym materiałem. Powyżej znajdziecie teledysk do utworu "Zanim". Jest to pierwszy numer promujący nową płytę grupy. Pomimo braku Libera w składzie, raperzy zapowiadają powrót do brzmienia z pierwszych lat działalności zespołu.