Arach

Arach

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Premiery
dodano: 2016-06-24 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Arach świętuje premierę swojego najnowszego krążka "OPOWIEŚCI WIECZNEGO WĘDROWCA". Płyta ukazała się 17 czerwca nakładem Brain Dead Familii, a już teraz wszyscy mogą za darmo i w całości odsłuchać wspomniany materiał na YouTube. Fizyczną wersję albumu można przez cały czas zakupić w sklepie VULGARUS.PL.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-04-01 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Arach przedstawia wideoklip do premierowego utworu "#CHARLESMANSON". Najnowszy numer promuje cykl BDF REPRESENT. Akcja ma na celu przybliżyć sylwetki wszystkich członków Brain Dead Familii.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2015-03-28 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Na oficjalnym kanale BDF udostępniony został w całości najnowszy album Aracha. "Człowiek Cień" to pierwszy materiał rapera wydawany pod skrzydłami wytwórni Słonia. Arach urodził się w Strzelcach Opolskich. W swoim rapie opiera się głównie o horrorcore, jednak nie zamyka się tylko na tę stylistykę. Płyta promowana jest dwoma klipami.

Tagi:
video
dodano: 2015-03-12 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

27 marca swoją premierę będzie miał materiał Aracha pt. "Człowiek Cień". Na stronie preorder.pl można już przedpremierowo zamawiać krążek. Arach urodził się w Strzelcach Opolskich. W swoim rapie opiera się głównie o horrorcore, jednak nie zamyka się tylko na tę stylistykę. "Człowiek Cień" to pierwszy materiał Aracha wydawany pod skrzydłami wytwórni Brain Dead Familia. Na płycie znajduje się 11 tracków. Premiera albumu przewidziana jest na 27 marca 2015 roku. Przedstawiamy Wam okładkę oraz klip promujący to wydawnictwo.

Tagi: