Ali

Ali

kategorie:
dodano: 2018-12-07 13:53 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Jeden z najlepszych tekściarzy w Kalifornii znów atakuje albumem. "Taki krążek chciałem nagrać od dawna, ale nie wiedziałem jak. Chciałem opowiedzieć o wszystkich przejściach jakie moja rodzina miała w Ameryce - mój ojciec imigrant z Iranu i moja matka czarna kobieta z Południa, wychowujący młodego chłopaka w Kalifornii oraz to jak ukształtowało to moje spojrzenie na świat. Na płycie pojawia się nawet mój tata!" - mówi Locksmith.

Tagi:
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2010-09-29 20:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 19)
Już wkrótce Black Milk wystąpi w Warszawie przy okazji tegorocznego Warsoul. Młody artysta z Detroit, który na koncie ma współpracę z takimi postaciami jak J Dilla, Slum Village, Royce Da 5'9", Lloyd Banks czy Pharoahe Monch parę tygodni temu wydał swój trzeci solowy album (wliczając wydane niezależnie "Broken Wax" i "Sound Of The City" to już piąty!) w dorobku i trochę z przekory, a trochę w wyniku mającej głębokie podstawy pewności siebie zatytułował go "Album Of The Year".

Po wyśmienitych dokonaniach solo przy okazji "Popular Demand" i "Tronic" oraz serii wybornych bitów przygotowanych dla innych artystów, wymagania były duże. Zazwyczaj jest tak w przypadku talentów kalibru Curtisa Crossa. Czy faktycznie będzie to album roku?