A Better Tomorrow

A Better Tomorrow

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-12-31 17:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 4)

"A Better Tomorrow"... po bardzo skomplikowanym "yesterday". Szósty album legendarnej grupy powstawał kilka lat  - wieści o nim usłyszeliśmy od Raekwona w 2011 roku. Jednak im bliżej daty premiery tym częściej zaczęły do spragnionych Wu-fanów trafiać niepokojące pogłoski, sprzeczne informacje... Ghost twierdzi, że nowy album ukaże się w maju 2012 roku, GZA mówi, że to bujda na resorach i nieprędko usłyszymy Dziewiątkę (wspólnie z Cappadonną, który od 8 Diagrams  jest oficjalnym członkiem Klanu) razem na albumie. Dodatkowo, w tym roku gruchnęła wieść o konflikcie RZA i Raekwona, niezadowolonego z muzycznej "reżyserii" materiału... Dość powiedzieć, że rzesze fanów straciły nadzieję na kolejną płytę. Jednak cud się zdarzył, panowie dogadali się, podali sobie ręce i wraz z resztą rodziny Wu ponownie otworzyli drzwi do tajemniczych 36 Komnat.

Otrzymaliśmy więc w końcu pierwszy od siedmiu lat pełnoprawny album Wojowników z Shaolin. Czy udało się im godnie uczcić swoje dziedzictwo? Czy Wu-Tang Clan still ain't nothin' to fuck wit?  

kategorie:
dodano: 2014-12-16 13:38 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dwadzieścia lat od debiutu, siedem lat od ostatniego wspólnego albumu, w międzyczasie sporo słownych przepychanek i mniejszych lub większych konfliktów, ale w końcu się udało - już na początku grudnia wielki powrót najwybitniejszej bodaj grupy w dziejach hip-hopu, Wu-Tang Clanu.

Tracklista:

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-11-20 18:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 2)

Tuniziano zaserwował nam właśnie przedsmak połączenia JWP z kultową ekipą Wu. Jednak to oryginalne nagrania zawsze zbierały i zbierać będą przed głośnikami rzesze fanów. Już 2 grudnia premierę będzie miał najnowszy materiał nieśmiertelnego Wu-Tang Clanu. Płyta ma nosić tytuł "A Better Tomorrow", a poprzedza ją singiel "Necklace". Co zgotowali na bicie Capadonna, Raekwon, Ghostface Killah i GZA? Sprawdźcie w rozwinięciu newsa.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-10-31 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Po fali zamieszania w obozie Wu nadchodzi lepsze jutro... w postaci kolejnego studyjnego krążka kultowej nowojorskiej formacji. "A Better Tomorrow" trafi do nas jeszcze w tym roku a teraz Wu-Tangowcy postanowili opublikować okładkę albumu.