4i

4i

video
dodano: 2017-06-03 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Z drogi śledzie... 4i w górach? Londyński artysta wybrał się do parku narodowego Snowdonia w regionie północnej Walii, a rezultatem tej wycieczki jest niesamowity, ostatni już teledysk promujący EPkę  "Dreamt But Never Slept". Jak mówi sam MC, "Real" ma zachęcić słuchacza do wiary we własne marzenia i ambicje nawet w chwilach, gdy nikt inny w nie nie wierzy. Przepiękna sceneria i górskie szczyty Snowdonii podkreślają natomiast pozytywne, motywujące przesłanie kawałka. Cudo!

Tagi:
video
dodano: 2017-01-04 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Z drogi śledzie... 4i jedzie! Brytyjski artysta, który gościł aż dwoma numerami i shout-outami na naszym ostatnim Killertejpie, wciąż promuje swoją kapitalną EPkę "Dreamt But Never Slept". Nagrane w duecie z zaprzyjaźnionym raperem ksywie Kieronem Boothe "Out Of My Way" doczekało się teledysku, zabierającego nas na przebieżkę po Londynie - od szarych zakamarków i bocznych uliczek po wieżowce i dzielnicę finansową. Check it!

Tagi:
dodano: 2016-10-16 17:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Co robi Popkiller, gdy wracając z Kalifornii ma przesiadkę na londyńskim Heathrow i 8 godzin czasu do zabicia? No dobra, może cztery, bo wcześniejsze 4 czekaliśmy na bagaże... Jak to co? Wywiad! Odebrawszy bagaże, złapaliśmy się więc koło godziny 16 z mieszkającym w stolicy UK raperem i wokalistą 4i'em, który specjalnie dla nas przyjechał na Heathrow.

Zjedliśmy coś na szybko, po czym stanęliśmy przed jednym z terminali i ucięliśmy sobie z niezwykle sympatycznym artystą luźną pogawędkę zahaczającą o przewodni w karierze 4i'a motyw bycia "bogatym duchem" (Soul Rich), rządy grime'u i brak sceny hip-hopowej w Wielkiej Brytanii, czy wszechstronne źródła inspiracji i codzienne pasje.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2016-10-12 15:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

W tym wszystkim chodzi o wiarę, wytrwałość, wolę przetrwania i nadzieję, pomimo wyzwań i zmagań, które będą stawać Ci na drodze.  Danie bardziej osobistego wglądu w moją własną podróż ma na celu zliżenia do słuchacza i zbudowanie więzi jeszcze głębszej niż przy okazji "Soul Rich" - pisze jeden z naszych ulubionych MC's z Wysp Brytyjskich 4i, przedstawiając światu swoją ostatnią EPkę "Dreamt But Never Slept".

Idealny na jesień, klimatyczny i poetycki projekt "edukuje umysł i rozpala duszę", a 7 zawartych tu kawałków (w tym promowane singlem "Mirror Mirror") przedstawia esencję stylu charyzmatycznego artysty. Odsłuch i darmowy download w rozwinięciu, nie przegapcie tego!

Tagi:
video dnia
dodano: 2016-04-24 13:21 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Dlaczego: Nasz ulubieniec z serca Wysp Brytyjskich, bohater jednego z odcinków "Świeżej Krwi", obecny również na obu częściach naszej kompilacji Killertape po raz kolejny odpalił ładunek o nieprzeciętnej mocy rażenia. Lustereczko powiedz przecie... 

Tagi:
video
dodano: 2015-04-26 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Sunshine - 4i

Niedawny bohaterjednego z odcinków naszego cyklu "Świeża Krew", londyński MC/wokalista 4i pod koniec zeszłego roku wypuścił wspaniały album "Soul Rich" (odsłuch/download), a powyższy utwór z tego krążka nawet trafił do naszej kompilacji Killertape vol. 1. Teraz mamy dla was oryginalny teledysk do kapitalnego, pełnego pozytywnych wibracji "Sunshine".

Tagi:
video
dodano: 2015-02-09 12:00 przez: Tomasz Przytuła (komentarze: 0)

O wybitnie uzdolnionym londyńczyku 4i pisaliśmy już jakiś czas temu w cyklu Świeża Krew. Dziś mamy przyjemność zaprezentować teledysk do utworu „4th Eye”, promujący najnowszy mixtape rapera pt. „Soul Rich”. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji sprawdzić tego materiału, prędko nadróbcie zaległości, przekonując się o niemałym potencjale młodego artysty z Wysp Brytyjskich.

Tagi:
dodano: 2015-01-09 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Bohater ostatniego odcinka naszego cyklu "Świeża Krew", pochodzący z Londynu MC/wokalista 4i przed Świętami wypuścił swój drugi solowy projekt, stanowiący duży krok naprzód "Soul Rich". W natłoku muzyki sam zdążyłem dopiero wczoraj sprawdzić całość na słuchawkach, i jestem pod ogromnym wrażeniem brzmienia i klimatu, które udało się stworzyć mega utalentowanemu wariatowi z UK.

Ciepłe, przyjemnie pulsujące, pełne soulu, a zarazem ultraświeże bity tworzą perfekcyjne tło pod melodyjne, charakterystyczne flow 4i'a, naturalnie przeplatane śpiewem. Uwierzcie mi, nie chcecie tego przegapić. Odsłuch całości i darmowy download w rozwinięciu.

Tagi:
dodano: 2014-11-30 18:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

Na ogół nie słucham dużo rapu z Wysp Brytyjskich, ale w ostatnim czasie jeśli coś trafia na moje głośniki, to są to Akala (pozdrówki dla mojego znajomego Baseya z Londynu, który mi go polecił), Blak Twang, bądź właśnie jegomość, którego chciałem wam dziś przedstawić. 4i to pochodzący z Londynu 21-letni MC i wokalista, gustujący w klimatycznych, chilloutowych, ciepłych bitach i dysponujący talentem do układania chwytliwych, wbijających się w banię refrenów.

Na jego twórczość trafiłem przypadkiem na Twitterze, i wspaniałe pierwsze wrażnie, które zrobił na mnie ten sympatyczny, pełen soulu koleżka z dredami sprawiło, że w ciągu kilku dni sprawdziłem wszystkie pozostałe klipy i dobrze osłuchałem się już z jego debiutanckim mixtapem "Concrete Jungle Headhunters".

Tagi: