B.R.O "Wspólne Niebo" - teledysk

dodano: 2013-04-24 14:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

B.R.O - Wspólne Niebo (prod. Tyssiak)

Jeden z najlepszych numerów na debiutanckim "High Schoolu" B.R.O to zarazem ostatni singiel z płyty i - jubileuszowe w pewnym sensie - dziesiąte video. Data premiery tego teledysku nie jest przypadkowa, w dniu dzisiejszym (24.04.2013) B.R.O obchodzi swoje dwudzieste pierwsze urodziny, a klip jest swego rodzaju prezentem od niego dla fanów. Ponadto tylko dzisiaj od 14:00 do 23:59 dzięki uprzejmości UrbanRec oraz Urbancity.pl krążek 'High School' dostępny jest w specjalnej cenie 26 złotych (w cenę wliczona jest przesyłka).

Tagi: 

the last one
gdy piszecie "jeden z najlepszych" kawalkow, a ja slysze tak monotonne flow i tak jednostajne akcenty to co mam powiedziec? co kolezka ma PIIIJAR to chu* :)
Mateusz Śmigielski
"jubileuszowe w pewnym sensie dziesiąte video", " klip jest swego rodzajem prezentem od Niego dla fanów"... i za to Ci płacą????
eastzz
Wiadomo urbanrec, czyli rugie UMC Records, wypuśćmy gówniany ckliwy rapik, dla gimbusów/ gimbusek, bo jest boom na rap.
r9r9r9
>na nabijam wyświetleń gimbusom<
WEWR
Widzę, że są hejty na bro na dzień dobry, co by nie zrobił. Jakby nie poleciał, co by nie nawinął to i tak będą hejty. Ci szczerzy i prawdziwi dobrodzieje, chciałbym Was zobaczyć za kilka lat jak będzie w stosunku do bro :D

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>