Smolasty z letnim singlem na Euro 2024 - "Dalej"

współpraca płatna
dodano: 2024-06-17 23:00 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 4)

"Dalej" to pełen nadziei i pozytywnej energii kawałek, który niesie ze sobą przesłanie o wytrwałość i determinację. Utwór motywuje do walki nie tylko sportowców, ale każdego z nas, zachęcając do niepoddawania się i walki o swoje marzenia.

Smolasty ze swoim nowym, inspirującym singlem „Dalej” napędza do życiowej konsekwencji i działania oraz jako drugie znaczenie motywuje naszą kadrę do walki w Euro 2024. Co więcej, utwór reprezentuje gatunek country house, co pokazuje, że Smolasty nie boi się eksperymentować i poszerzać swojego muzycznego repertuaru.

Utwór ten opowiada historię o przezwyciężaniu przeszkód i dążeniu do celu, niezależnie od napotkanych trudności. Do singla powstał też poruszający teledysk, który doskonale oddaje przesłanie utworu. Klip składa się z dwóch części. Pierwsza to wzruszająca opowieść o młodej piłkarce, które mimo przeciwności losu nie rezygnuje z marzeń o karierze w świecie futbolu. Zaczynamy od samotnych treningów, potem widzimy, jak bohaterka gra w młodzieżowym klubie, przeżywa kontuzję, a następnie po rehabilitacji wraca na boisko z jeszcze większą determinacją. Druga część klipu pokazuje Smolastego jako narratora, który, jadąc vintage’owym muscle carem, wspiera i dodaje jej otuchy. W finałowej scenie już dorosła, profesjonalna zawodniczka wyjmuje z szafki rekwizyt z dzieciństwa, symbolizując ciągłość i realizację marzeń.

W teledysku wzięła udział reprezentantka Polski w piłce nożnej Ewelina Kamczyk  - grająca na codzień we francuskim klubie Fleury 91. Pojawiają się również modelka Ola Szkołda, oraz akademia piłkarska Escola Warszawa. Teledysk został wyreżyserowany przez Piotra Zajączkowskiego, a za zdjęcia odpowiadał Wojtek Koziara.

Artykuł powstał w płatnej współpracy z Warner Music Poland

S.H.
Straszne gówno.
gregoury
totalny syf reklamujecie badziewie...
wTF
to że jakiś medialny paź nagrywa padakę z jakaś wokalistką to jest ok. ale w jakim celu wy o tym piszecie to już nie rozumiem w ogóle, ani to nie jest rap, ani to jest raper, jaki to ma związek z tym portalem ?
Od 1997 rap gra - od 2012 gram w rap
Może chodzi o lojalność popkillera wobec młodych wilków. Nawet jak któryś zacznie nagrywać instrumentalną muzykę klasyczną, to dalej będzie promowany na Popie, hm?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>