Popkillery 2024 - co z transmisją?

dodano: 2024-03-29 20:00 przez: Redakcja (komentarze: 18)

Otrzymujemy wiele pytań co ze streamem z gali - odpowiadamy więc, że w tym roku wciąż go nie będzie. Dlaczego? Otóż obiecaliśmy sobie wrócić z transmisją na żywo dopiero wtedy gdy będziemy w stanie przeprowadzić ją z telewizyjną jakością i rozmachem, na poziomie odpowiadającym randze wydarzenia. Jesteśmy w trakcie rozmów ze stacjami telewizyjnymi i platformami streamingowymi, jednak nie dotarliśmy jeszcze do zadowalających nas warunków zachowujących niezależność i bezkompromisowość gali, które są dla nas priorytetem.

Koncentrujemy się więc na tym by z jednej strony zrobić jak najlepsze, klimatyczne i hip-hopowe wydarzenie dla gości na sali. A z drugiej - jak najsprawniej dostarczyć widzom wyniki i materiały w postaci zdjęć, video, wywiadów i relacji możliwie w czasie rzeczywistym. Dlatego w dniu gali (4 kwietnia) śledźcie profile nasze, współpracujących mediów, partnerów i wszystkich gości którzy będą tego dnia na gali. Na pewno wrażeń nie zabraknie. A gdy w końcu wrócimy z transmisją, to mamy nadzieję, że w formie godnie reprezentującej nasze środowisko i jego charakter.

MrD91
W dupe te nagrody sobie wsadź. Ustawiony teatr dla wytwórni nic więcej. Dlaczego nie ma transmisji? Powiedz prawdę, że wstydzisz się za te pokraki które odbierają nagrody. Pamiętasz jak Uszaty Sokolnikow nie odebrał nagrody bo wyszedł z sali i gość co mu tą nagrodę miał wręczyć stał i mu głupio było. Pamiętasz jak widzieliśmy jak występował Jeru a ta Polska ferajna siedziała z telefonami w rękach hehe Elita Polskiego rapu na koncercie hiphoppwym Legeny z NY pokazuje jak ma go w dupie pisząc na Instagramie. Widziałeś co robi publiczność w USA jak są rozdawane nagrody? Widziałeś BET, czy MTV. Widziałeś jak występują poszczególni artyści hiphopowi co robi publika ? I tam na publice masz non stop pełno ludzi nikt nie łazi do baru, nikt nie bawi się telefonem. Więc po co rozdawać nagrody komuś kto na nie nie zasługuje? Powiedz, że wstydzisz się za tych discopolowcow którym te nagrody przyznajesz.
90'
W punkt rację z tym wszystkim masz też oglądałem jak Jeru The Damaja wystąpił, a publika wiadomo telefony w ręku i wiadomo co wstyd i żenada.
Od 1997 rap gra - od 2012 gram w rap
To się szanuje :)
Kwaśny Ogór
Nikt tego nie ogląda bo to jedna wielka ustawka za co Peja dostał w tamtym roku a co z Tede? Jedna wielka kpina pokażecie jakieś cz**ucha ze statułetką i myślicie że jest super żenada jak dla mnie... ja tego nie kupuje
Anonim
A za co pdf miał dostać za donosy co je na komendzie składa czy za płytę disco polo i featy z marcinem z boysów? Beka z sfrustrowanego gimbusa bo jego idol statuetki nie dostał xd
MrD91
Fakt, wiesz to że Peja dostał ok rozumiem, ale stary widziałem "Gremium" przyznających nagrodę dla raperami 30lecia w Warszawie hehehe 3/4 znajomi uszatego, a później Uszaty dosatej nagrodę. Tylko pytanie gdzie jest on, a gdzie TDF w Polskim rapie. Wiesz nie chodzi o to, że Sokół to słaby raper no, ale z perspektywy czasu jeżeli mamy nagrodę 30lecia no to ocenaimy dorobek artystyczny tych raperów na podstawie 30lat i oceniamy ruchy tych artystów i jak one wpłynęły na Polski rap. I jeżeli patrzymy na to w ten sposób no to Sokół zawsze był zachowawczym raperem z kalkulowanym pod dany czas. W latach 00 sprzedawał się prawilny rap z Ulicy sezamkowej to tak się zachowywał i rapował "Adoptowane dzieci przez pedałów" itd przecież do dziś można obejrzeć Viva Comet z 2011 roku jak wykonywali na żywo kawałek "I żeby było normlanie" i słynne słowa Sokoła dotyczące Jedkera "Nie zabardzo podoba się nam ta metroseksualna otoczka" a dzisiaj hehe ten typ jest w jednym kawałku z Ralphem Kamińskim hehehe i co już mu się podoba taka otoczka a dlaczego się podoba bo dzisiaj lewicową poprawność daje hajs a nie prawicowy nurt jak miało to miejsce na początku polskiego rapu. I kurwa żaden z tych polskich dziennikarzy hiphopowych nie potrafi i nie ma jaj rozliczyć tej sceny z takich farmazonów jak Sokół, a co robił TDF przez te 30 lat przecierał szlaki we wszystkim w Polskim rapie I za każdą rzecz był jebany.. Reklamy i współpracę z korpo jak z Samsungiem przecież to było złe dzisiaj dla w/w Sokoła współpraca z Samsungiem jest jak najbardziej Za. Nagrywanie z Pop wokalistkami no przecież obraża majestatu dzisiaj nagrywanie z Daria Zawialow to wyższa forma artyzmu. Rapowanie o ciuchach, butach itd no przecież to był skandal obraza wszystkiego, reklamowanie Sprite i dissy Onara że jak to tak hehe a jak Pezet ostatnio reklamował Sprite to Onar morda w kubeł, rapowanie o samochodach - nawijasz o felgach to dla fanów twych obelga Aka Rychu Peja, Rychu Peja Aka Ricardo Maybach... Dzisiaj już można no bo jak kiedyś to było złe.. I tak można to wyliczać w nieskończoność i Popkiller i ten cały Natali nie miał na tyle Jaj aby nagrodę dla raperami 30 lecia dać właśnie TDFowi bo to co on odjebał na tym naszym podwórku to nikt tyle nie zrobił.
Anonim
Skończcie te farmazony bo przykro czytać, pede płyty nie szły to się chwytał jakiś frajerskich zagrywek i tak miał łatkę banana i leszcza więc nie miał nic do stracenia. Wojtek jastrząb podumał że więcej ugra na zgrywaniu hardego ulicznika więc w tamtych czasach takich akcji nie odwalał. Jeśli ktoś myśli że gdyby nie konfident to wojtuś jastrząb by nie wpadł na zostanie banerem reklamowym jak pezecik albo małolaty nie zaczęliby robić pseudo trapu to współczuje. Wielki pionier co nic sam nie wymyślił tylko pierwszy skopiował z usa. Te małolaty w pl co później robili parodię trapu to go nawet nie słuchali tylko kradli pomysły jak on z usa a on myśli że jest wielkim pionierem co przecierał szlaki xd Jego fanbase też mocny, piszą w święta rozprawki że pokrzywdzony pdf, ja w święta mam ciekawsze rzeczy do roboty więc dopiero dziś wyjaśniam kasztanów. The truth hurts.
Partytura
@Kwaśny Ogór - Jeśli jednego z ojców hip-hopu Grandmastera Caza (bez którego nie miałbyś gdzie pisać swoich wysrywów udając eksperta) nazywasz 'jakimś cz**nuchem ze statuetką' to nie masz nic wspolnego z tą kulturą i żadnego prawa wypowiadania się w jej imieniu. Tacy pato-słuchacze to najgorszy syf psujący polski hip-hop.
Ghostface Popkillah
"na poziomie odpowiadającym randze wydarzenia" - no to odpalajcie telefonem lajta
tru_tru
Cholera, ubiegłeś mnie z komentarzem o randze ;)
heh
nawet z mixtapetv się dogadać nie umieją
Komsi
I tak ta pozerka nikogo nie obchodzi
Partytura
Patrzę wyżej i utwierdzam się tylko, że polski słuchacz komentujący w internecie to najgorsza zrzęda, frustrat i przegryw. Miałem ciary gdy oglądałem jak Grandmaster Caz odbiera statuetkę na Bronksie i dziękuje Polsce, to było magiczne i mega dziękuję za to. A tu banda zrzędzących dziadów bez żadnej wiedzy o rapie, bełkocząca coś o disco-polo. Współczuję Popkiller, że odbiorcami takich pieknych rzeczy jak ta akcja z Cazem musi być stado niedowartościowanych pato-słuchaczy i pato-ekspertow jak to wyżej.
Kwaśny Ogór
Tylko nie popuść w majtki z podniety bezbeku
Partytura
No tak, kto by się spodziewał że odpowiedź będzie z IQ żelazka :) 'Bezbekiem' jest ten kto nieśmiesznie żartuje, w komentarzu wyżej nie było żadnego żartu, raczej zażenowanie poziomem intelektu i "wiedzy" takich dzbanow jak Ty ogóreczku, ich się doedukuj albo nie psuj hip-hopu swoją ignorancją i debilizmem.
90'
Święta racja strzeliłeś w dychę, ja też zauważyłem tutaj już dawno ale za każdym razem znajdzie się jakiś kasztan albo bezbek który pokaże tutaj swój poziom intelektu jak i ogólnej wiedzy na temat kultury HH, wystarczy wejść na glamrap tam dopiero mamy ludzi którzy mają pojęcie o rapie żenada.
Kwaśny Ogór
Rap to muzyka. Hip hop to kultura. Więc o jakim ty psuciu piszesz kultury w tym momencie inteligencie o IQ doniczki do kwiatków? Pierwsza sprawa lansowanie się na tle wydarzenia to czysta pozerka do mateusza nic nie mam jest redaktorem to jego praca natomiast ty to sie tak podniecasz jak dziecko w mcdonaldzi...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>