Keyon Harrold - światowej sławy trębacz zagra w Warszawie

Miejsce: 

Jassmine, Wilcza 73, Warszawa

Data: 

2024-03-12 20:30 to 22:00

Keyon Harrold, jeden z najbardziej znanych i najlepszych trębaczy jazzowych ostatnich lat zagra 12 marca w warszawskim klubie Jassmine.

Dla znakomitego trębacza, kompozytora, współpracownika niezliczonej wprost liczby cenionych gwiazd muzyki, będzie to kolejna wizyta w Polsce na zaproszenie klubu. Artysta przyjedzie do Polski z nowym albumem "Foreverland".

"Foreverland" jest materiałem pełnym emocji i dramatyzmu, to triumfalna podróż, która prowadzi słuchacza przez dobre, złe, brzydkie i piękne doświadczenia, prowadząc do mądrości. Harrold mówi: "To, co mogę zaoferować jako muzyk grający na instrumencie, to uczciwy przekaz emocji."

Trąbkę Harrolda mieliśmy szansę usłyszeć na dwóch płytach, które otrzymały nagrodę Grammy – ścieżce dźwiękowej do filmu "Miles Ahead" oraz "Take Me to the Alley" Gregory’ego Portera. W głosowaniu czytelników “Jazz Times” na najlepszego debiutanta 2015 r., Keyon zajął drugie miejsce. "Przyszłością trąbki" określił go z kolei sam Wynton Marsalis. Twórczość gwiazdy koncertu w Jassmine to wypadkowa jazzowych tradycji, ducha muzyki soul i R&B oraz hiphopowej energii i autentyczności. Keyon Harrold nie przywiązuje wagi do gatunkowych szufladek.

"Foreverland" to trzecia solowa płyta w dorobku Keyona. Wcześniej ukazały się albumy "The Mugician" i "Introducing Keyon Harrold".

Link do wydarzenia na Facebooku / Bilety

Keyon Harrold - Find Your Peace ft. Common, Robert Glasper, Jean Baylor

Keyon Harrold – “Foreverland” featuring Laura Mvula and Chris Dave (Official Audio)

Keyon Harrold – “Don’t Lie” featuring Malaya (Official Lyric Video)

Sprawdź też nasz wywiad z Keyonem Harroldem, który przeprowadziliśmy przy okazji koncertu w ramach polsko-amerykańskiego projektu Culture Revolution.

Keyon Harrold on working with Jay-Z, 50 Cent, Mac Miller, Big K.R.I.T., Pharoahe Monch - interview

Tagi: 

Polonez
A w kwietniu Lil Tracy i Brennan Savage

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>