Dizkret wraca z nową muzyką po 20 latach!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2023-12-07 08:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 2)

W ostatnich latach Dizkreta udało się uruchomić na pojedyncze zwrotki. A jak się okazuje - impuls ruszył tryby machiny i jeden z pierwszych polskich trueschoolowców wróci z większym materiałem, pierwszym od 2002 roku!

Dizky poinformował o tym, wrzucając swoje podsumowanie Spotify Wrapped:

"Dziękuję wszystkim, którzy nie skipowali moich featuringów na trackach popularniejszych ziomków hehe. Pozwoliły mi one wyrobić statystyki godne aktywnego artysty (biednego, ale aktywnego). Szczególna dziekówka, idzie oczywiście i jak zwykle do @belmondawg i @expo_zweitausend za zaproszenie, które 2 lata temu pomogło mi przemeblować w głowie i zmieniło moje nastawienie do rapowania i ujawniło pokłady zajawy.
Sporo osób wie, że nagrane i napisane jest już trochę nowych numerów,  które są 10 razy lepsze niż cokolwiek co wypuszczałem za małolata.  Organizuję infrastrukturę , by wypuścić to w odpowiedniej formie i momencie, ale też staram się przestać overthinkować aspekty, które docenię tylko ja sam (i może @wnkz lol) a których rzeźbienie tylko oddała w czasie puszczenie numerów (i multimediów im towarzyszących) w świat
Zobowiązuję się do końca stycznia puscić pierwszy numer - cokolwiek by się działo. Proszę mnie trzymać za słowo i cisnąć!
W" - czytamy.

Nie wiemy jeszcze czy wszystko ukaże się jako płyta czy może zbiór singli. Pozostaje czekać, szczególnie, że hasło "10 razy lepsze niż cokolwiek co wypuszczałem za małolata" stawia wysoko poprzeczkę, bo wtedy Dizkret mocno wyróżniał się na scenie. Poniżej wspomniany post Dizky'ego oraz trochę jego starych numerów i ostatnich featuringów.

Tagi: 

Dany
Ciekawe, z chęcią sprawdzę nowości od dizkreta
90'
Dizkret dawaj coś od siebie tak jak Eldo coś szykuje z O.S.T.R.-em, na przyszły rok oby lepiej wyszło niż nowe produkcje od Kaliego z Szybkiego Szmalu bo to co on wy.ebał to nie moja bajka ale wiadomo rzecz gustu.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>