OKI zmienia wizerunek i pisze "dopiero zaczynam" - o co chodzi?

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2023-11-03 08:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 2)

Jeż na głowie OKIego nie wziął się z niczego, tak jak niebieska kolorystyka okładki "Produkt47" - wszystko to nawiązuje do super-szybkiego jeża Sonica, znanej postaci z gier i filmów. OKI wybił się prezentując właśnie super-szybką nawijkę, a przypomniał o tym w "Sonic Skit". Teraz zaskoczył zdjęciem i opisem, za którym wydaje się kryć ciąg dalszy historii.

Na Instagramie zobaczyliśmy OKIego przefarbowanego na biało (lub srebrno), a na kolejnym slajdzie Silvera - postać ze świata Sonica. Jak pisze Mati Tabaszewski, moderator grupki FB "Żółwie Ninja" towarzyszącej profilowi Hype'a:

"Silver jest telekinetycznym jeżem z przyszłości, którego zadaniem jest ochrona przyszłości poprzez zmianę problemów z przeszłości. Ma też zdolność podróżowania w czasie i teleportacji.
Pomimo tego, że wygląda na poważnego, w środku nadal jest młodym i niedojrzałym jeżem. Ma dobre serce i zawsze próbuje chronić słabszych oraz podawać innym pomocną dłoń.
Nie wiem czy historia Silvera ma znaczenie w tym przypadku, ale kto wie."

Wpisowi na Instagramie OKIego towarzyszy opis "Dopiero zaczynam". Czyżby ewoluował i szykował nas na kolejny etap?

Tagi: 

Ice TTT
Chłop pomalował baniak na biało a ci już o nim piszą. No rzeczywiście warte uwagi. Niech ktoś mu lepiej pomoże. Ostatnio jak wyskoczył z namiotu przed koncertem to był lepiej wystrzelony niż Sonic, jak się w porę nie ogarnie z nosem to może się źle skończyć
Anonim
Beka ten sonic skit, lil uzi vert dla ubogich xd

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>