Kacper HTA odpowiada Grande: "Jesteś Mają Staśko w polskim rapie"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2023-03-21 20:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 13)
kacper hta

W ostatnich dniach pojawił się film na kanale Grande Connection wymierzony w Kacpra HTA. Raper postanowił odpowiedzieć YouTuber'owi w obszernym materiale.

Grande Connection znany jest z obrażania/wyjaśniania raperów. Kacper odpowiedział na film YouTubera punktując po kolei wszystkie jego zarzuty w 10-minutowym materiale.

"Jesteś nikim i to jest fakt. Nie zapracowałeś ciężką pracą na swoją popularność. Zacząłeś wyzywać raperów podpinając boczkiem jakiś swój socjologiczny projekt, który dumnie przemycasz w tych szambo filmikach. Naprawdę trzeba być ślepym, że to celowe zdobycie popularności za pomocą hejtu to jest twój główny zamysł. W sumie można powiedzieć, że jesteś taką Mają Staśko w hip-hopie. Sugerujesz fanom rapu, że przyszedłeś do Internetu w słusznym celu czyszczenia hipokryzji w rap grze. Tak naprawdę jesteś mistrzem tanich trików i oczerniania innych. Skupiasz wokół siebie uwagę i chcesz zarabiać na własnych projektach" - słyszymy m.in. w materiale Kacpra.

CO ZMIENIA SIĘ W POPKILLERACH? - o idei AllSchool Awards

Nie no beka...
Kacperek jak zwykle nie ma argumentów, zero merytoryki. Tylko udaje, że się odszczekuje Grande a tak na prawdę doskonale wie, że Grande ma rację. Otóż Kacperku - nie jest istotne (NIE JEST, SERIO) czy Grande chce za pomocą tych filmów zareklamować "swój socjologiczny projekt" bo to, co On opowiadach w tych filmikach o dukaczach z polskiej sceny to PRAWDA w stu procentach! Świadomi słuchacze od dawna myślą o was, pieprzone łaki, to, co Grande opisuje. Ja i moi znajomi też przekręcamy ze złości wasze ksywy bo jesteście rakiem tej muzyki. Kacper HIV przestań się kompromitować, mamejo.
sec
Dokłanie. Jeszcze zrobił tu z siebie ofiarę i robi debili z własnych słuchaczy, bo przecież wiedzą co przedstawia w tekstach.
ODB RIP
Nie no przecież lepiej jakby GRANDE sprzedawał piosenki dzieciom o ćpaniu i dorzucał do nich stringi xD. Raperzy zarabiają miliony na robieniu dzieciakom wody z mózgu
Anonim
Prawda boli? Wytłumacz mi jedną rzecz kacper gta, jebiesz konfidentów a jednocześnie wysyłasz pdw dla swojego zioma co po serii nieudolnych napadów z bronią którą nie umiał się posługiwać (co swoją drogą miało wpływ na zwiększenie wyroku xd) przyznał na psach skąd miał broń? Ciekawe ciekawe.
M.
W samo sedno Kacper HTA j.bać tego żałosnego youtuberka ,C.pka z niego w H.j ma swoje 5 minut. Kacper HTA zajebiście go pocisłeś z mają staśko A wogle co to za osóbka nie znam jej ale słyszałem o niej jak o tym grande.
Kacper HV
Tylko, że grande nigdy nie zrobił nic wbrew sobie, a kacper wielokrotnie staną po stronie tego co krytykował. Wiec to porównanie bardziej pasuje do niego. Dopiero sam krzyczał ze sceny: "eebac tych WSZYSTKICH newschoolowych ped*ałów", a teraz kłamie, że nie mógłby nikogo obrazić
Sean Price
Nie ma nic złego w tym, że grande udostępnia ludziom program psychologiczny. Bardzo wartościowy jak ktoś oglądał. Kacper nie powinien czego takiego mówić zwłaszcza, ze sam ma depresję. Jeżeli Grande jest nikim to ciekawe kim jest on???
Dominik O.
Ten ganja mafioso niczego nie wyjaśnił tylko celowo przekręcił to co Grande Connection tam mówi. Zmanipulował cały materiał, a zarzuca to jemu. Przecież nawet w tym odcinku Grande propsuje VNMa, Kękę albo Gibbsa. Jak kogoś wyjaśnia to zawsze ma konkretny powód. W tym wypadku kacper wspiera zwyrodnialca, który krzywdził niewinnych ludzi. Robi z siebie gangsera a teraz płacze z podkulonym ogonem
ODB RIP
Kacperek się popłakał, a sam chciał wyjaśniać scene xD Zamiast nagrać diss jak przystało na rapera xD GC lepiej tam na końcu nawija od niego, majstersztyk technicznie
EEEbać ZUS
Odkrył Amerykę hahaha. Przecież Grande w celach kanału ma napisane "rozdać milion zł potrzebującym", a na patronite wysyła nam potwierdzenia różnych wpłat na akcje pomocy dla zwierząt. Tylko zamiast sprzedawać stringi i płytki jak kacper, on robi coś co może ludziom pomóc
Strzał w kolano
Kacperku, jak Grande na ten twój filmik nagra odpowiedź to nie będzie co zbierać. Skoro ja zauważyłem pełno sprzeczności i kłamstw w twojej wypowiedzi, to on tym bardziej
Gal Amonit
Co on ma na głowie?
Cymbał hta
Ten oszust, pseudo raper, jest nikim. Szmata bez honoru dorabia się na dzieciakach i może też starszych głupoli, którzy go słuchają. Wyjaśnił go Grande bo jak mozna promować wśród dzieciaków narkotyki. Lepiej zdrowy i sportowy tryb życia. I dokładnie on szydzi z tego że ktoś ma złe warunki mieszkaniowe. Patrzy na nich z góry i ich poniża. Pierdolony zakłamany gangster ze slumsów.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>