Teledysk Roku - zagłosuj (Popkillery 2023)

dodano: 2023-02-18 13:30 przez: Redakcja (komentarze: 5)

Hip-hopowe klipy to coraz częściej dzieła same w sobie i na dobre minęły czasy prowizorki. Teledysków dostajemy mnóstwo, a YouTube'a podbijają zarówno wysokobudżetowe produkcje, jak alternatywne klipy oparte o błyskotliwe koncepty. Zanim damy Wam do wyboru single pora na teledysk - prosimy, by zwracać tu przede wszystkim uwagę na warstwę wizualną oraz na to, jak koresponduje ona z numerem.

To Wy wybierzecie osoby, do których trafią statuetki na piątej oficjalnej gali, która już 12 kwietnia 2023. Kolejne kategorie będziemy odsłaniać stopniowo w ciągu kilku najbliższych dni.

JAK GŁOSOWAĆ?

  • Głosy oddawać możesz w poniższej ankiecie, czas jest do 15.03. do 23:59.
  • Głosowanie jest dostępne dla każdego, ograniczenie wynosi jedynie 1 głos na 1 adres IP. Jeśli oddałeś już głos w danej kategorii a widzisz nie zaznaczone pole to nie głosuj ponownie - głos jest już zapisany w systemie.
  • Przy każdym pytaniu widoczny jest mały biały przycisk "Wyślij odpowiedzi" - potwierdza on głosy w danej kategorii. Dużego czerwonego przycisku 'Wyślij odpowiedzi' na dole całej ankiety użyj dopiero gdy oddasz głosy we wszystkich tegorocznych kategoriach - pełen wykaz odsłoni się w najbliższych dniach.

  • Jeśli po kliknięciu białego przycisku widzisz komunikat 'Odpowiedzi nie będą już możliwe' to dotyczy on TYLKO tej kategorii - w pozostałych wciąż możesz głosować.

Pod ankietą znajdziecie playlistę ze wszystkimi nominowanymi teledyskami

Popkillery 2022 - Aftermovie

c.janek
No i git
spiderek
jestem pajonk
Kruc_ek18
Alberto „Rebelianci”
Piotr K
Miętha „Drift Car”
Anonim
treflip J- driluwa (jeszcze nie wyszla)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>