Nowa postać w Hashashins? Kim jest Mulen Smuff?

dodano: 2023-01-25 19:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)
fot. Angelika Merchut

Rok 2022 był przełomowy dla labelu Hashashins. Założona przez Deysa wytwórnia otworzyła bowiem swój sklep stacjonarny, połączony ze studio nagraniowym. Potwierdza to tylko nieustanną chęć rozwoju oraz otwarcie się na nowe talenty.

Dziś na kanale wytwórni swoją premierę miał najnowszy singiel Mulen Smuffa. Czy to zapowiedź poważniejszych ruchów? Kim jest Mulen Smuff?

Mulen Smuff - raper, producent, a co najważniejsze - self made. Kreowanie brzmienia i muzyczny perfekcjonizm sprawił, że na kilka lat zaszył się w domowym studio, gdzie szlifował swój styl na tyle, by po wielu latach prób i błędów zaprezentować szerszemu gronu swój wypracowany styl. 

Przesiąknięta dymem stylówka, produkcje pełne basu i dźwięki inspirowane wyspiarskimi kompozycjami uzupełniają miejskie stilo, gdzie kolczyki, tatuaże i dresy wpisują się w codzienny krajobraz.

"Parabuh" to opowieść o momentach w których serce zaczyna szybciej bić, a adrenalinę czujesz pod skórą chociaż i to stało się rutyną. To przyjaźń i interesy w świecie bez paragonów. Energetyczny trap spod ręki Plughuba przeplata się z uliczną retoryką, tworząc najlepszy soundtrack do nocnych przejazdów po mieście w rytmie 150 BPM.

Jeszcze nie wiemy, czy jest to singiel promujący jakiś konkretny projekt, pozostaje nam czekać na kolejne wieści z obozu Hashashins.

Mulen Smuff - Parabuh (prod. Plughub)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>