Macklemore i DJ Premier we wspólnym singlu - hołd dla legend hip-hopu

Macklemore wypuścił kawałek z gościnnym udziałem DJ'a Premiera. Jest on swego rodzaju hołdem dla weteranów rap gry, takich jak DJ Quik i N.W.A.

Klip do "Heroes" został wypuszczony w środę 20 stycznia i przedstawia Macklemora rapującego w różnych miejscówkach na ulicach Nowego Jorku. DJ Premier także pojawia się w teledysku, ale co ciekawe, nie odpowiada za produkcję numeru. Muzyką zajął się Joshua "Budo" Karp, beat maker, z którym autor "Can't Hold Us" już nieraz współpracował.

"Seven, I heard NWA in the street / From my older neighbor who was playin’ ‘Fuck tha Police’ / Eleven, writin’ graffiti, fifteen, I’m sellin’ weed / By sixteen, I had an MPC / (It was Hip Hop’s fault) That I wanted to grow up" - nawija Macklemore.

W trailerze do wideo Preemo wytłumaczył, dlaczego zdecydował się dograć skrecze do utworu. "To dlatego, że brzmiał prawdziwie hip-hopowo i dlatego, że z wersami łatwo było się utożsamić, bo my robiliśmy te rzeczy. Nawalaliśmy się, trzymaliśmy się razem, piliśmy alko. Wiesz, wszystkie te rzeczy, które sprawiały, że wciąż chciałeś być częścią ekipy". Później dodał: "Tak jak mówiłem, od czasu kiedy zaczynałeś robić swoje, do momentu, w którym twoja ksywa zaczęła być znana w mainstreamie, wciąż byłeś wierny sobie jako artysta. Po prostu jesteś w tym z miłości do tej kultury i ten track to pokazuje."

"Heroes" jest pierwszym singlem z nadchodzącego albumu Macklemore'a zatytułowanego "BEN". Premiera 3 marca.

Natomiast już 29 kwietnia Macklemore wystąpi w warszawskim Expo XXI - bilety na ten koncert znajdziecie tutaj.

MACKLEMORE - HEROES FT DJ PREMIER (OFFICIAL MUSIC VIDEO)

West Coast
Słyszałem już zajebiście brzmi, wspomniane zostało N.W.A. 12 stycznia tego roku zmarł raper/producent LayLaw znany ze współpracy właśnie z N.W.A. Above The Law wydał 2 single pod koniec lat 80 w 97 nagrał album producencki pt. The Lawhouse Experience Volume One nami znakomici goście Ice Cube Kokane 8 Ball & MJG Above The Love Ice T The Pharcyde K Dee WC Rass Kasę L.V. Rest In Peace Larry "Laylaw" Goodman.
Lil dwa
Tak myślałem ze on jeszcze zacznie robić dobre rapsy

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>