Boldy James miał wypadek - trafił do szpitala w stanie krytycznym

Boldy James znalazł się w szpitalu po tym, jak doznał obrażeń w wypadku, który miał miejsce kilka dni temu w Detroit. Brały w nim udział dwa samochody.

Raper przeszedł poważną operację. Jego stan jest stabilny."Boldy James trafił do placówki w stanie krytycznym, miał połamane kręgi szyjne oraz inne obrażenia. Po przejściu długiej operacji przeniesiono go z intensywnej opieki medycznej, teraz jego stan jest stabilny. Boldy i jego rodzina są bardzo wdzięczni niesamowitym lekarzom i pielęgniarkom, którzy się nim opiekują, ratownikom medycznym i tym, którzy pierwsi udzielili pomocy" - czytamy w oficjalnym komunikacie na instagramowym koncie Griselda Records. "Prosimy wszystkich o modlitwę za Boldy'ego i jego rodzinę" - dodano w poście.

"Bardzo doceniam wasze modlitwy. Dziękuję wszystkim za wsparcie, telefony, smsy. Pamiętajcie o mnie w swoich modlitwach podczas tej drogi, gdy dochodzę do siebie obok mojej rodziny" - napisano w treści posta na Instagramie Boldy'ego. Wyrazy wsparcia w komentarzach wysłali między innymi Bun B, Harry Fraud, Conway The Machine czy Evidence.

Tagi: 

Gryzelda
Dobry zawodnik. Życzę mu udanego powrotu do zdrowia.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>