Jan-rapowanie i Szpaku przerywają serię "Jan Szpakowanie"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-12-25 09:30 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 6)

Przez 5 ostatnich lat w Wigilię Jan-rapowanie i Szpaku publikowali wspólny singiel, opowiadający m.in. o tym, jaki był dla nich ostatni rok. Zaczęli robić to w momencie, gdy ich kariery dopiero się rozpędzały, więc dla fanów była to wyjątkowa seria. Jednak po 5 latach pora na pauzę.

Na kanale GUGU pojawił się film, w którym raperzy piszą:

"W tym roku nie mamy dla Was kolejnej części Jana Szpakowanie. Poczuliśmy, że doszliśmy do momentu, w którym wydawanie następnej kolejnej części byłaby z naszej strony spowodowane już nie szczerą chęcią zrobienia tego, a raczej po prostu przyzwyczajeniem i presją spełnienia cudzych oczekiwań. Stwierdziliśmy, że sensem tej kilkuletniej tradycji było to, że niczego nie robiło się na siłę, a wszystko działo się spontanicznie. Jeśli komuś przyjdzie do głowy obrażać się za to, że nie wyszedł numer, to oczywiście ma do tego prawo, ale ewentualnym brakiem szacunku wobec Was byłoby raczej puszczanie czegoś do czego nie jesteśmy w tym momencie przekonani."

Zaznaczają jednak, że relacje między nimi są dobre, życzą też fanom Wesołych Świąt.

WESOŁYCH ŚWIĄT

Klon
Już myślałem że w końcu zdecydują się na coming out swojego związku
Patryk L.
Szpaku to chyba największy fałszywiec na polskiej scenie, pod przykrywką tej jego szczerości. Niezły manipulator
Big O
Moim osobistym zdaniem nie musisz się że mną zgadzać ale ten cały Szpaku dla mnie nigdy nie będzie raperem chociaż inni nagrywają z nim kawałki np. Dj Decks a że mało słucham pl rapu chociaż są małe wyjątki w dzisiejszym pl rapie kiedyś było lepiej bez takich beztalenci jak ten Szpaku 27 jak tam dalej bedoesik white 2115 itd itp dlatego jest jak jest eh szkoda bo dalej bym wymieniał i to w bardzo nie kultularny sposób albo wulgarny ale popkiller nie dał by mojego komentarza tutaj bo byłoby tutaj bardzo dużo obraźliwego g.wna itp.
ZAMYKAĆ MORDY HEJTEROM
Szpaku to najlepszy raper dotychczas. Weź się za siebie patryk l. Nic nie wiesz o rapie. Szpaku zamyka gęby takim jak TY. Pozdro dla tych dobrych i NIE fałszywych jak patryk l.
Anonim
No i mamy pierwszego obrońcę szpakusia brawo ilu jeszcze ma ten szpakus obrońców 100 hehehe
Matiiii
moze z Mandaryna by zaczął nagrywac ...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>