A$AP Rocky będzie projektował wnętrza mieszkań!

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-12-08 11:00 przez: Michael Moch (komentarze: 0)

''Z dumą prezentuję Wam moją nową linię dekoracyjną Hommemade oraz naszą pierwszą współpracę z Gufram'' - napisał A$AP Rocky.

Przy okazji nowej edycji Design Miami, historyczna włoska marka Barolo Gufram podpisała współpracę z A$AP Rocky i jej studiem projektowym HOMMEMADE.

Amerykański artysta ponownie odwiedził Guido Drocco i Franco Mello projektantów kultowego Kaktusa, obiekt designu i prawdziwą ikona pop art, produkowanego przez lata w różnych kolorach i wariantach.

Dekoracje te charakteryzują się obecnością wielu ręcznie malowanych grzybów rosnących na pniu, w wielu kolorowych odcieniach nie tylko zieleni. Firma Gufram charakteryzuje się również bardzo bajkowym, realistycznymi obiektami, które mogą wystroić twoje mieszkanie. Począwszy od ścian a skończywszy na podłodze, którą moża przystroić w formie trawy lub mchu. 

Charley Vezza, Globalny Kreatywny Orchestrator Gufram stwierdził: „Praca z multidyscyplinarnym artystą, jakim jest Rocky, była dla mnie niesamowicie inspirująca. Doskonale zna markę Gufram i ją docenia, ale przede wszystkim jest świetnym kolekcjonerem naszych dzieł. Dzięki temu nasza współpraca była prawdziwa i niesamowicie łatwa do wykonania. "

Przypomnijmy, że ostatnio ukazał się pierwszy od dłuższego czasu singiel Rocky'ego - utwór "Shittin' Me" został stworzony na soundtrack nowej gry "Need For Speed: Unbound", gdzie swoje numery dostarczyli też Slowthai, Bonez MC czy... OKI, Gedz i Oliver Olson. Gra jest dostępna od 2 grudnia.

A$AP Rocky - Shittin' Me (Official Video)

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>