Danger Mouse i Black Thought oraz... A$AP Rocky i Run The Jewels! Singlowe combo

Premiera wspólnej płyty Danger Mouse'a i Black Thoughta już w ten piątek, ale jeszcze przed pojawieniem się "Cheat Codes" na streamingach dostaliśmy najnowszy singiel promujący to wydawnictwo.

Gościnnie w "Strangers" pojawiają się A$AP Rocky i Run The Jewels. "Byliśmy zaszczyceni, że mogliśmy wziąć udział w tym numerze z naszymi elitarnymi i legendarnymi przyjaciółmi Danger Mouse'em, Black Thoughtem i A$AP Rocky'im" - powiedzieli chłopaki z RTJ. Ten numer to swego rodzaju renunion, bo Danger Mouse był producentem wykonawczym drugiej płyty Rocky'ego "AT.LONG.LAST.A$AP" z 2015 roku, a jego track "Chase Me", wydany dwa lata później, zawierał gościnki Run The Jewels i Big Boia.

"Strangers" jest czwartym singlem promującym "Cheat Codes". Poprzednimi były ""No Gold Teeth", "Because", w którym pojawiają się Joey Bada$$, Russ i Dylan Cartlidge, oraz "Aquamarine" z Michaelem Kiwanuką.

Danger Mouse & Black Thought - Strangers (feat. A$AP Rocky and Run The Jewels) (Official Audio)

Big O
Ostatnio mam zastój z przesłuchaniem nowości płytowych chociaż dziś mi wpadła nowa płyta składu Do Or Die pt.Storm też sprawdzę na dniach też ten album we przez autora a tak z innej beczki co u was z tymi komentarzami macie jakiś błąd w systemie czy coś czasami trzeba czekać na opublikowanie tych komentarzy kilka dni i to tak od dłuższego czasu to macie nie mi w głowie narzekanie z tego powodu ale jakiś macie kłopot z tym no i co tak z newsami macie kłopot prawie codziennie wchodzę tutaj a newsów nowych trochę mało czyżby przerwa urlopowa czy też koniec waszego portalu nie wiem jak to mam rozumieć.
Mateusz Natali

Sezon festiwalowy i dużo działań w terenie, przez co mniejsza aktywność na stronie, niedługo wracamy do normalnej częstotliwości :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>