Szpaku broni gnębionego fana i zapowiada spotkanie z nim

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2022-12-07 07:30 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 9)

Na bramie jednej ze szkół powieszono zdjęcie chłopaka z dorysowanym męskim przyrodzeniem. Powodem takiego zachowania jego rówieśników jest fakt, że nastolatek jest fanem Szpaka. Sytuację opisał serwis Prawdziwy Trap, którego administrator jest uczniem tej samej szkoły.

Informacja o fanie, który jest nękany z powodu słuchania jego muzyki dotarła do Szpaka, który zareagował w odpowiedzi na Instagramie:

"Jesteś jednym z nas i pamiętaj, że nie pozwolimy żebyś z tytułu bycia naszym fanem był j**any przez bandę bezempatycznych ułomów, którzy w parę osób znęcają się nad jednym chłopakiem. To tak samo charakterne jak zabrać torebkę babci. Niedługo Cię odwiedzimy ekipą! Do zobaczenia i wszystkiego dobrego!""

Szpaku również odbył rozmowę w wiadomościach prywatnych z chłopakiem zapewniając, że po GUGU Festivalu znajdą termin, w którym go odwiedzą.

Muzyka ma łączyć, a nie dzielić. To, że kolega z ławki słucha innych artystów, niż Ty nie jest powodem do znęcania się nad nim. 

Galeria

Tagi: 

Fat Bazooka
"zabrać torebkę babci" - czyżby mówił o Kalim :D. Nic dziwnego, że się z chłopaka śmieją, Szpaku nie ma treści, które może chłonąć inteligentna jednostka
Wiesiek
A słuchałeś jakiegoś numeru czy jesteś tylko napletem co chodzi i powtarza gówno usłyszane w necie
ODB RIP
Słyszałem ponad 30 jego utworów i wybacz ale nikt zdrowy psychicznie i trzeźwo myślący nie bedzie tego słuchał, bo przez takie treści możesz nabrać przekonań które pogorszą jakość twojego życia, już nie mówiąc o tym że są bardzo negatywne i depresyjne aby wzbudzic w słuchaczu emocje
Anonim
To jak na kogoś kto nie słucha Szpaka znasz prawie całą jego twórczość. "depresyjne aby wzbudzić emocje" mordo muzyka to emocje dla ciebie depresyjne dla kogoś innego mogą być lekarstwem. Nie mierze wszystkich swoją miarą. Pokój
Antyszpaku
O k.rwa 30 numerów ponad no to jesteś kimś szacun bo ja od początku stwierdził że on nie jest raperem a ty go jeszcze słuchasz gratuluję gustu.
Wiesiek
A bo jakiś anonimowy naplety z internetu stwierdził że on nie jest raperem i tak ma być aha idź tam słuchać dukaczyc z ciemnej strefy
Faktycznie - straszne
moim skromnym zdaniem, koledzy z jego klasy chcą mu pomóc. Widzą ile szkód wyrządza słuchanie hipokryty propagującego narkotyki. Moim zdaniem dyrekcja szkoły razem z pedagog powinni stanąć w szranki ze szpakiem i jego kolegami w bitwie freestylowej, kiedy Ci przyjadą z odsieczą. Myślę, że Pani polonistka z panem od WOS-u, razem zjedliby Szpaka. Były hejter rapu-szpaku (nie czuje, że rymuje) po wyłączeniu wtyczek na wokal i wyjściu zza monitora, to tylko biedny zagubiony chłopiec. Dajmy mu być SOBOM ;)
szast_prast
chłopak tyle już przeszedł a ty go chcesz jeszcze odwiedzać?to jak kopać leżącego. w 90tych każdy miał ch...na piórniku.
fakt
"Na bramie jednej ze szkół powieszono zdjęcie chłopaka z dorysowanym męskim przyrodzeniem" nie prawda, na bramie było wywieszone jego zdjęcie z dopisanym ogłoszeniem "szukam dziewczyny chętne dm" nie piszcie jak nie wiecie czegoś dokładnie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>