Jan Nowicki nie żyje - wspominają go Sokół, Proceente i Stasiak

W wieku 83 lat odszedł jeden z najlepszych polskich aktorów - Jan Nowicki. Wielokrotnie pojawiał się w rapowych projektach. Aktora pożegnali między innymi Sokół i Proceente.

Członek ZIP Składu opublikował na swoim fanpage'u post:

"Wielu osobom będzie bardzo brakowało Pana Janka. Mistrza życia. Jak go poznałem wiele lat temu na urodzinach Muńka Staszczyka, to czułem się przy nim cienki w melanżu, a prawie przy nikim tak się w życiu nie czułem. I nie chodzi o chamskie chlanie, czy zawody kto więcej może. Chodzi o finezję, dowcip, anegdoty i umiejętności czerpania z życia garściami. Żegnam Mistrzu."

Poniżej dalsza część artykułu

Proceente wspominał swoje pierwsze spotkanie z Janem Nowickim:

"Pamiętam nasze pierwsze spotkanie w Skolimowie, kiedy zarapowałem Panu napisany dla Antka Pawlickiego diss na Jana Nowickiego... trochę się Pan wtedy na mnie zdenerwował! Pamiętam jak nagrywaliśmy w Toruniu scenę freestyle'owego pojedynku do filmu "Jeszcze nie wieczór" Jacka Bałwuta to była niezapomniana przygoda aktorska..."

Cały wpis rapera znajdziecie w podlinkowanym poście.

Poniżej dalsza część artykułu

Łukasz Stasiak również poświęcił kilka słów ku pamięci Jana Nowickiego:

"Pamiętam jak dziś, jak nagrywaliśmy to intro. Pan Jan bez pytania odpalił w studiu papierosa, a zawsze stanowczy Noon nawet się nie zająknął by zwrócić mu uwagę, pewnie był jednym, który w studiu S33 zajarał kiedykolwiek szluga."

Proceente feat. Jan Nowicki "Podróż do źródeł czasu" HD

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>