Drake w tym roku najwięcej słuchał... 2Paca!

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2022-12-07 11:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 4)

Mamy końcówkę roku, więc jak zawsze w tym czasie Spotify opublikowało statystyki słuchalności, czyli Wrapped. Wszyscy na nie czekają, każdy lubi się nimi dzielić. Częścią z nich podzielił się także Drake. Okazuje się, że najchętniej słuchanym przez niego artystą w 2022 był 2Pac.

Drizzy powiadomił o tym na swoim Instastory. Grafika pokazuje, że szef OVO Sound słuchał Paca przez 246 minut i był w siedmiu procentach użytkowników na świecie najczęściej sięgających po jego nagrania. To w sumie nie powinno dziwić, bo swego czasu wspominał, że autor "All Eyez On Me" jest dla niego wielką inspiracją.

"Jeśli jest ktoś, do kogo chciałbym być bardziej podobny, to jest to Pac" - powiedział reprezentant Toronto w 2011 roku. "Myślę, że poza muzyką, która była absolutnie niesamowita, on pociągał za sobą ludzi przez to, kim był, jak się prowadził. Był wolnym duchem i się nie przejmował. Po prostu robił to, co czuł. Chciałbym mieć więcej z Paca w sobie, pracuję nad tym" - dodał.

Sam Drake był według Spotify Wrapped najczęściej streamowanym artystą roku w Stanach Zjednocznonych, jednocześnie zajmując trzecie miejsce w tej kategorii globalnie. Wyprzedzili go tylko Bad Bunny i Taylor Swift.

Sprawdź też: Spotify Wrapped 2022 - zebraliśmy podsumowania od 100 raperów!

Tagi: 

majster loko
4 godziny przez cały rok? Serio, nie macie pomysłu na artykuł, że piszecie o czymś takim?
Anonim
Bo to jak z rapem teraz ilość nie jakość
711
Hehe
2pac rapu krol
ja pierdole all eyez on me sobie chlop przesluchal 2 razy xD

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>