Kool G Rap - legendarny raper wraca z nowym albumem

kategorie: USA, Audio, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2022-11-19 16:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 2)

Kool G Rap niedługo wypuści kolejną solową płytę. Premiera ""Last Of A Dying Breed" już 9 grudnia.

Nowy krążek legendy gangsta rapu będzie liczyć jedenaście numerów, a wśród gości pojawią się między innymi Big Daddy Kane, AZ, Grandmaster Caz, Marley Marl, Royal Flush i Vado. Całość została wyprodukowana przez Domingo.

"Praca z Kool G Rapem nad tą płytą, to jak spotkanie rodzinne, bo jesteśmy jak bracia. Znamy się tyle lat i zawsze się wspieraliśmy, więc kiedy tylko dostałem propozycję wyprodukowania krążka, nie wahałem się ani chwili współpracować z jednym z G.O.A.T.'ów hip-hopu." - powiedział Domingo serwisowi AllHipHop.com.

"Robiłem każdy bit, żeby dopasować się do tego, co G Rap chciał przekazać lirycznie. Nawet odzywałem się do moich utalentowanych kolegów, jak Dr. G, TonyRoc i Boogie The Hit Maker, po to by produkowali ze mną niektóre piosenki. Asystowali, dodając coś do ogólnego kierunku płyty, o który mi chodziło, tworząc naprawdę dobrze skonstruowany album artysty, którego uważam za G.O.A.T.'a" - dodał.

Już dostępne do odsłuchu są trzy single - "Fly Till I Die" z udziałem Big Daddy Kane'a, "Critical" z gościnką Nemsa i "Sacred Money", w którym usłyszymy także zwrotkę Generala Vee.

90'S
No i na takie informacje czekam Zajebiście!!!!
Ghostface Popkillah
w końcu info o rapie!!!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>