Blueface aresztowany za próbę zabójstwa

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2022-11-16 10:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 6)

Poważne problemy rapera z Los Angeles. Serwis TMZ podaje, że zatrzymano go 15 listopada przed restauracją Lo-Lo's Chicken & Waffles w Las Vegas.

Rapera aresztowano w związku ze zdarzeniem, które miało miejsce 8 listopada. Postawiono mu dwa zarzuty: próbę zabójstwa z użyciem broni palnej lub gazu łzawiącego i wystrzelenie broni palnej w kierunku domu, budynku lub samochodu. Zatrzymanie było częścią tajnej operacji służb, naoczni świadkowie mówią, że na miejscu widzieli od 6 do 8 oficerów policji.

To nie pierwszy raz, kiedy Blueface jest na bakier z prawem. Na początku roku zatrzymano go w Hollywood podczas jazdy samochodem. Auto miało nieważną rejestrację, a w trakcie kontroli okazało się, że artysta posługiwał się zawieszonym prawem jazdy. W pojeździe znaleziono także ukrytą broń.

We wrześniu 2021 Blueface został oskarżony o napaść na ochroniarza klubu nocnego w San Fernando Valley. Kiedy ten poprosił rapera o dowód, reprezentant Los Angeles powiedział, że nie ma go przy sobie. Chwilę później, wspólnie z kilkoma osobami rzucił się na ochroniarza z pięściami. Po zdarzeniu mężczyzna został zabrany do miejscowego szpitala.

Blueface Arrested in Vegas for Attempted Murder | TMZ

Tagi: 

bump
Dobrze że nie Bluetooth bo by było nie za dobrze.
Bongo
Panuje jakas dziwna tendecja wsrod czarnoskórych raperów. Jedni idą do więzienia za zabójstwa, próby itd a drudzy są mordowani.
OG Crips
Ależ z niego c.pka zachciało się gangsterki do prawdziwego OG to jeszcze mu dużo brakuje śmiech na sali.
Kl@un Szyderca
To jest leszcz, były filmiki jak dostał w papę od swojej dziewczyny gdzieś na ulicy niczym Bosski Roman pod Jubilatem... Widać chciał pokozaczyć i zbudować respekt. To będzie go teraz budował w pierdlu.
Anonim
I bardzo dobrze, niech zatrzymają tego whacka a wypuszczą young thug'a i będzie git.
Niedziela
„Mop the floor, hide the wet sign just to catch him slippin'; Pull up, bounce out with a briefcase, it's time to handle business”

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>