Offset i Quavo pojednani na pogrzebie Takeoffa - poruszająca mowa Offa

Ceremonia pogrzebowa Takeoffa w Atlancie dobiegła końca. Drake podczas przemówienia mówił o wspaniałych chwilach, które przeżył z Migos podczas ich wspólnej trasy. Nie mogło zabraknąć także przemówienia Offseta i Quavo z grupy Migos.

Obaj powiązani rodzinnie ze zmarłym tragicznie Takeoffem powiedzieli że chcą skupić się na swoim braterstwie i rodzinie. A to co najważniejsze to miłość oraz przyjaźń. Ich przemówienia, zwłaszcza Offseta były bardzo emocjonalne, Off zalał się łzami i ledwo zdołał się wypowiedzieć.

"Zmieniłeś kulturę muzyczną na zawsze, zrobiłeś to Take. Zmieniłeś flow, to flow przyszło od Ciebie, oryginalnego twórcy, który zmienił muzykę. Boże daj nam siłę, rodzinie i wszystkim innym, daj siłę. Nie chcę podważać Boga, ale nie rozumiem tego" - mówił poruszony Offset.

Podczas ceremonii wystąpili: Justin Bieber, Chloe Bailey i Yolanda Adams. Zabronione było kręcenie filmów oraz robienie zdjęć. Setki osób, które pojawiły się na pogrzebie opowiadają, że było to piękne pożegnanie. Rest In Peace Takeoff.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>