Raekwon i Quavo zapowiadają wspólne collabo

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2022-08-09 09:28 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 2)

Wszystko wskazuje na to, że już niedługo doczekamy się jakiegoś rodzaju kooperacji między legendarnym raperem z Wu-Tang Clanu i reprezentującym nową szkołę członkiem Migos.

W środę 3 sierpnia Raekwon zamieścił na Instagramie zdjęcie, na którym widać go siedzącego obok Quavo. Chłopaki palą i wyglądają przy tym, jak prawdziwi szefowie. "NAJSILNIEJSZA RAPOWA ELITA" - czytamy w poście pod fotką. "Budujemy coś i Rozwijamy. Mój człowiek Quavo Huncho i Shallah w cziloutowej lokacji. Dobrze widzieć mojego brata. Jeden z tych prawdziwych, na pewno" - dodał. Na końcu zamieścił hashtaga o treści #MIGOSANDWUGAMBINOS.

Czyżby szykował nam się jakiś wspólny kawałek obydwu raperów? Zapewne takie collabo przyprawiałoby o mdłości wielu miłośników starej szkoły rapu, ale że my lubimy i stare i nowe, to czekamy z niecierpliwością na efekty.

Big O
"Zapewne takie collabo przyprawiałoby o mdłości wielu miłośników starej szkoły rapu, ale że " O Kurwa że co aż mi oczy w kosmos wyjebały ale nie dziwi mnie to już jak Killer Mike nagrał kawałek z young thugiem to nagranie kawałka czy płyty Raekwona z quawo też mnie nie zaskoczy mnie już nic teraz w rapie nie zaskoczy ale wolę bardziej Raekwona niż tego quawo
Komsi
Thugger ma większy credit od tych niektórych prawdziwych old schoolowych raperów. 2022 rok, a ludzie nadal nie doceniają Young Thuga

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>