Juras wraca z solówką! W pierwszym singlu nawiązuje do hitu ReTo

„PRZEMIANA” to drugi solowy album Jurasa - rapera znanego z takich składów jak WSP,  Juras Wigor i Pokój Z Widokiem Na Wojnę. Krążek opowiada o procesie przemiany, jakiej doświadczył raper w latach 2017- 2020, czyli przejścia z życia singla w wielkim mieście do założenia rodziny i pełnej trzeźwości. Album ukaże nie tylko przemianę wewnętrzną rapera, ale również muzyczną i wizualną. Ostatnia płyta Jurasa ukazała się w 2015 roku.

Początek albumu budują utwory opowiadające o zawirowaniach kawalerskiego życia na krawędzi. W połowie krążka pojawi się utwór „Przemiana”. Od tego momentu na płycie znajdą się treści nawiązujące do dojrzałych życiowych wyborów, a raper zaczyna opisywać siebie z perspektywy pierwszej osoby. We wcześniejszych utworach mówi o „nim”, czyli o tamtym Jurasie sprzed „przemiany”.

Pierwszym singlem jest numer "Liście". Utwór jest follow-upem do numeru ReTo pt: "Billy Kid". Tekst utworu oparty jest na porównaniu ludzi do części drzewa - liści, gałęzi, korzeni. Bit wyprodukował Małach, masteringiem zajął się WDK, teledysk zrealizowało Digital Damage. Za scenariusz i stylizacje w klipie odpowiedzialna jest Anna Wrońska.

Juras – LIŚCIE (prod. Małach)

Tagi: 

Wilkołak
Oryginalność 1 zasada hip hopu. Obecnie wyjątkowo zapomniana
Patryk L.
Boże co to jest? Tam nie ma flow, lans autem, po co to nawiązanie? Szkoda
Run Dmc
Albo hh spadł na dno, albo ja stałem się wybredny. Ale nic z ostatnich nagrywek mi nie podchodzi. Stracił według mnie rap pazur.
dmn
wysłuchaj do końca i zrozum, że fury na klipach są efektem większego budżetu na klip :)
Anonim
Podoba mi się. Juras cholernie niedoceniony raper. Na mixtapie Deszcza był świetny. "Bilet w jedną stronę" z albumu z Wigorem to majstersztyk. Późniejsze płyty też dobre, ale gdzieś brakowało mi pierdolnięcia z czasów WSP.
ODB RIP
PZWNW to było coś. Teraz wypada z bitu, porażka
jorgen
wsp to była uliczna sztuka, dobrze leciał
Llx
Określę to jednym słowem-Katastrofa . Trzeba było po tych siedmiu latach się poprostu nie wychylać.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>