Gverilla o nauce emocji w pierwszym singlu z nadchodzącego albumu

Z wielką przyjemnością prezentuję Wam pierwszy singiel z nadchodzącego albumu "WYRZUTY SUMIENIA". ŁZY to utwór o nauce emocji i interakcji między młodymi ludźmi. Często w relacjach z innymi pod wpływem nerwów mówimy coś czego naprawdę byśmy nie powiedzieli. Czasem bardzo kochając drugą osobę, nie potrafimy się z nią porozumieć i przez to rodzą się frustracje i konflikty. Utwór opowiada o tych konfliktach i zerwaniach, których dałoby się uniknąć, gdyby ludzie umieli ze sobą normalnie porozmawiać. - tak Gverilla zapowiada swój najnowszy teledysk, za którego reżyserię odpowiada Bartosz Podkowiński. Bit do kawałka wyprodukowali Errbits oraz Basserati. 

Nadchodzący album Gverilli będzie jego rozliczeniem się z przeszłością. Skierowany do młodych ludzi wkraczających w dorosłe życie. Eklektyczny w formie, pokazujący cały wachlarz umiejętności rapera i wokalisty. Liryka i forma jej przekazania pokazuje dwie osobowości, które są w nim obecne - z jednej strony jest chłopakiem z bloków, z drugiej strony pozuje na ściankach w ugrzecznionej odsłonie. Raper obnaża się ze swoich niedoskonałości i w pewien sposób wykonuje tym albumem pokutę za grzechy przeszłości.

Gverilla przez ostatnie dwa lata udzielał się gościnnie na wielu albumach oraz działał jako inżynier dźwięku, producent i writer. Jest odpowiedzialny za teksty Margaret, Mariny, Dziarmy, Klaudii Szafrańskiej i Kamila Husseina. Pojawił się również w 8 edycji Młodych Wilków. Ponadto wrócił do swojej pasji i znów zaczął malować obrazy, z czym będzie łączył w przyszłości komunikację swojego albumu. Z wywiadu, który udzielił u Rasa i Wygusia wynika, że jego kolejny singiel powinien ukazać się w czerwcu.

GVERILLA - ŁZY (prod. Errbits/Basserati)

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>