Tau wspomina nagrodę za "Odkrycie Roku" odebraną 10 lat temu

Galę Popkillery organizujemy od 2019 roku, jednak jej idea jest dużo dłuższa - pierwszą "galę Popkillerów" zrobiliśmy w 2012 roku, gdy w kameralnym klubie Urban Garden wręczyliśmy dyplomy oddające wyniki głosowań redakcji Popkillera oraz naszych czytelników. Po tamtej edycji zawiesiliśmy cały projekt, czekając na moment, gdy będziemy mogli zorganizować go w większej skali. Odbyła się ona wówczas w Wielki Piątek, co sprawia, że te Święta dają symboliczną rocznicę.

Refleksją podzielił się Tau, który wówczas wygrał nagrodę dla Odkrycia Roku.

"Dekada.
Równo 10 lat temu odebrałem nagrodę najbardziej szanowanego rap portalu w branży Popkiller za "Debiut i Odkrycie Roku" na polskiej scenie rapu. Minęło 120 miesięcy, a czuję jakby to było 120 lat. Za mną 10 płyt, setki koncertów i sporo nagród, ale najbardziej cieszę się z faktu, że pozostałem wierny sobie i wartościom, które wyznaję. Jestem lata świetlne od miejsca w którym wtedy byłem.
Mam nadzieję, że przede mną jeszcze wiele niezwykłych projektów, które ubogacą naszą scenę, a Wam, drodzy słuchacze, przyniosą mnóstwo inspiracji do życia.
Pozdro dla wszystkich, którzy wspierali i wspierają mnie przez te wszystkie lata.
Chwała Bogu.
Tau." - napisał kielecki raper na swoim profilu.

Sprawdź też: Tau - rusza nowa trasa koncertowa!

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>