Bun B wraca - nowy album w marcu!

dodano: 2022-02-15 11:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 11)

Już niedługo fani hip-hopu z Houston będą mieli co świętować. Rapowa legenda tego miasta, członek UGK, Bun B wyda nowy album zatytułowany "MoTrill".

Krążek został nagrany do spółki z Corym Mo - producentem współpracującym już z Bunem na jego solowych wydawnictwach, ale robiącym też bity, chociażby dla Big K.R.I.T.'a, Lil Keke czy Big Boia. W 2013 roku wydał płytę "Take It Or Leave It" w wytwórni Taliba Kweli Javotti Media, na której prezentował także swoje umiejętności raperskie. Na "MoTrill" będzie jednak odpowiedzialny tylko za warstwę muzyczną.

Lista gości na projekcie naprawdę robi wrażenie. Dostaniemy występy od takich kozaków jak Tobe Nwigwe, Larry June, David Banner, Talib Kweli, Benny The Butcher, 2 Chainz, Cee Lo Green, Jazze Pha, Devin The Dude, Big K.R.I.T. Lil Keke, Slim Thug, Trae The Truth, Z-Ro i Raheem DeVaughn. Koprodukcyjnie w kilku numerach Cory'ego wspierać będą Zaytoven, wspomniany Jazze Pha i Ray Murray z Organized Noize.

Singlem promującym wydawnictwo jest "Hesitate" - energetyczny banger, w którym słyszymy Tobe, Kweliego i Bannera. Wcześniej można było sprawdzić "This World", kawałek z Trae The Truthem, Big K.R.I.T.'em i Raheemem DeVaughnem, ale nie ma potwierdzenia, co do tego, czy numer znajdzie się na płycie. Ostatnim pełnowymiarowym wydawnictwem Buna B było "TrillStatik", wspólny projekt ze Statikiem Selektah wydany w 2019 roku, w 2021 otrzymaliśmy za to EP nagrane w duecie z LE$'em.

Bun B & Cory Mo Ft. Talib Kweli, Tobe Nwigwe & David Banner "HESITATE"

Bun B Feat. Big K.R.I.T., Trae Tha Truth & Raheem DeVaughn - This World (Official Video)

 

Tagi: 

M. O. P.
Jak dla mnie Bun B, to jeden z najlepszych MC. Większość pewnie mnie skrytykuje ale taki Eminem to mu do pięt nie dorasta. To jest tylko moje zdanie.
Anonim
To tylko pokazuje jak się znasz na rapie XD
No
Anonim przykład typowego polaczka. Kto ma inne zdanie niż ja ten na niczym się nie zna. Przynajmniej Bun B nie jest sprzedawczykiem jak Eminem.
Komsi
Może dlatego, że nie ma potencjału sprzedażowego Eminema
Anonim
Wyskakujesz tu z typowym polaczkiem ale to ty właśnie pokazujesz takie typowe zachowanie podając argumenty z dupy. Nie jest sprzedawczykiem bo jak komsi napisał nie ma potencjału bo takich jak on to w stanach na każdym rogu się znajdzie
Aha
A kto na kawałku Fat Joe disował komika? A jak on mu odpowiedział to nasłał na niego prawników. Tak Eminem odpowiada na własne zaczepki. Po drugie jest napisane-to moje zdanie, czyli jesteś typowym polaczkiem cebulaczkiem, który nie uznaje zdania innych.
Anonim
Powtarzasz farmazon z internetu nie mając wiedzy na dany temat ale coś gdzies usłyszałeś i chciałeś zabłysnąć. Takie nie znam się ale się wypowiem Po drugie jak się kończą argumenty to się piszę że to moje zdanie.
majster loko
Live By - super kawałek
s.
Głos i flow Bun B ma przejebane! UGK!!
Miami stick drill
Bun B kozak, gości też dobrych nazbierał tylko nie wiem czy trochę nie za dużo.
BoomBap 90
Bun B legenda Houston wiadomo że Em to światowa gwiazda rapu ale biorąc pod uwagę czy Bun B czy też Em jest lepszy ja wybieram Bun'a B ale Ema też lubię posłuchać ale Bun B jak dla mnie jest lepszy to jest moje osobiste zdanie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>