Edzio "Wyklęty" - muzyczna odpowiedź na ostatnie kontrowersje

Edzio postanowił podsumować wszystkie kontrowersje wokół siebie w osobistym singlu "Wyklęty", w którym odnosi się do zarzutów, dram i konfliktów, a także mówi o swoim miejscu na scenie.

Edzio - Wyklęty (official video)

Tagi: 

w
No i jak się wrukwił to wylazł z niego wreszcie MC.
Waldemar
Oj dobre. Czuć prawdę i czuć flow. Pierwszy utwór Edzia, który w pełni siadł. Dreszcze. Propsy!
457
Schemat rapera Edzio: - Coś tam robię nawet sporo ludzie mnie słucha ale w sumie powoli zapominają - Zacznę desperacko szukać atencji na TikToku i influencerskich postach na instagramie - Nagram numer że ludzie mnie oceniają bo krytykują gówno które odwalam xDD ale napiszę to tak że "krytykują moje marzenia" żeby zabrzmiało jakbym wygrywał życie. Wyjdź z internetu człowieku. Idź do szkoły jak ci brakuje pieniędzy, Kiedyś dzieci sie będą ciebie wstydzić.
Rakim
Co to za śpiewak z lgbt?
Anonim
Ale to jest wtórne. Serio, to jest ten sam wzór robienia muzyki, który wykorzystuje Ekipa, B.R.O i im podobni. I to wcale nie jest to samo jak gdy ktoś powie - o typowy numer Sokoła, Włodiego albo Erosa. Nie raper z własnym stylem, tylko przekalkulowane, wtórne zagranie. Kopia kopi od muzyki po słowa. Jak nawija, Pezet to czujesz, że tam są prawdziwe emocje. To samo Bonson czy Mes. A oni nawet uczucia czuje mają teraz tylko na pokaz
90'S
Wiesz co Edzio wolałem ciebie i Filipka jak byliście w WBW teraz co robicie to o pomstę do nieba woła obydwu zapamiętam tylko z tego że kiedyś byli w WBW teraz to już coś innego nie moja bajka sorry.
polski rap gówno
z tym się z tobą zgadzam w 100 procentach
Anonim
Edzio wyklęty w pas wbw zawinięty wygląda jak wygięty. Patrze że też bym mógł zostać freestyle'owcem
chujowe-niesluchalem
ciekawe, że niby taki grzeczny i ułożony, ale "najwięcej zrobił w ostatnim roku" czyli dopiero jak mu się hajs z gówniarzy zaczął zgadzać i mógł wreszcie się zacząć wozić z dupką xD No ale krytykują go przecież sami zazdrośnicy bo mu się udało... wcale nie przez to, że robi bezwartościowy content dla dzieciarni, na najbardziej cringe'owym socialu.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>