Papoose oficjalnie kończy karierę po wydaniu 12 płyt w rok!

kategorie: USA, Klasyka, News, Premiery
dodano: 2022-01-09 11:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 10)

Na początku 2021 Papoose napisał, że kończy rapową karierę. Jednak przed zawieszeniem mikrofonu na kołku wypuszczał praktycznie co miesiąc nowe materiały, zatytułowane od kolejnych miesięcy roku. Nowojorski raper zaserwował fanom aż dwanaście epek! Ostatnia z nich ukazała się w pierwszych dniach stycznia.

"Podjąłem decyzję, że 2021 będzie ostatnim, w którym rapuję. To była rzecz, nad którą długo myślałem, ale zdecydowałem, by iść dalej ze swoim życiem i skupić się na rodzinie i biznesach. By pokazać moje prawdziwe i szczere uznanie dla tych, którzy mnie wspierali i moich fanów, postanowiłem wydać co miesiąc nowy projekt w 2021. Każdy z nich będzie miał tytuł od aktualnego miesiąca. To jest coś, czego nigdy wcześniej nie robiłem, ale jestem podekscytowany" - wyjaśnił Papoose. Przy okazji tych projektów zaprosił do współpracy takich producentów jak Timbaland, Jazze Pha, Rockwilder, Statik Selektah czy Cool & Dre. Gościnnie usłyszymy wersy między innymi od Wiza Khalify, KXNG Crookeda, Lil Wayne'a, Busta Rhymesa czy E-40'ego. Pełna lista epek, wraz z odnośnikami do odsłuchu, poniżej.

Papoose to protegowany DJ'a Kay Slaya, swego czasu prawdziwy "król mixtape'ów", bombardujący słuchaczy punchline'ami i grami słownymi. Jego kariera nie wypaliła aż tak, jak można było podejrzewać w 2006 roku, kiedy to podpisał z Jive Records kontrakt na 1.5 miliona dolarów, z którego niestety nic nie wyszło, ale i tak zostawił po sobie mnóstwo muzyki - 4 studyjne albumy, 31 mixtape'ów oraz właśnie 12 EP-ek wydanych w 2021 roku.

"January"

"February"

"March"

"April"

"May"

"June"

"July"

"August"

"September"

"October"

"November"

"December"

Papoose Feat. Lil Wayne "Thought I Was Gonna Stop" (Official Video)

Papoose Feat. 2 Chainz, Remy Ma, Busta Rhymes & Lil Wayne "Thought I Was Gonna Stop" Remix

Papoose Feat. Method Man "Heat 7" Prod. by Stan The Man

Papoose Feat. Fabolous & Jermaine Dupri "I Got a Plan" (Lyric Video)

Papoose Feat. Wiz Khalifa & Brady Watt "Is It Worth It" Music Video

Papoose "Comfort Zone" Prod. by Cool & Dre

Papoose Feat. Anthony Hamilton "Done It Now" Prod. By Timbaland

Papoose x Ransom "Grown Man" Prod. by Harry Fraud

Tagi: 

Czarny BDG
Pełne uznanie. Pan o którym jest ten artykuł to prawdziwy weteran epoki rozkwitu mikstejpowej kultury w pierwszej dekadzie tego wieku. Właściwie wszystko co wychodziło spod jego ręki było eskalacją skili - pamiętne metafory, ogrom środków stylistycznych i rymy w chyba każdej możliwej konfiguracji. Linie Pap'a brzmiały zawsze tak jakby w jednym wersie chciał upchnąć trzy. Fakt, próżno w jego twórczości doszukiwać się hitowego impactu (poza paroma strzałami) ale to tylko pokazuje wręcz obsesyjny nacisk na formę. Trochę szkoda tej nie wykorzystanej furtki na legal w 06'. Niemniej świetny raper jakich coraz mniej. Kamień milowy mojej zajawki. Pozdrawiam
90'S
Podbijam w zupełności się zgadzam sam osobiście mam kilka jego mixtape'ów w swojej kolekcji płyt.
BDG ZJAWA
Ty się chyba za dużo Kmity BSU i Studio Fuzja nasłuchałeś byku.
90'S
Bdg zjawa nie wiem kim ty jesteś po co się tak się pocisz jeżeli chodzi o tego Kmitę Bsu pierwszy raz słyszę wiem tylko że to chyba bydgoskie podziemie przed chwilą słyszałem parę numerów więc luju po 1 mało słucham pl rapu po 2 tego Kmita Bsu pierwszy raz słyszę i co to ma do tego newsa przecież to jest news o Papoose a nie o bydgoskim podziemiu luju.
Pytanie
Po piśmie stwierdzam, że musiałeś robić w mundurówce.
Miami stick drill
Papoose kozak, ciekawe czy on tak na serio z tym końcem. Muszę nadrobić bo dużo nie znam a z tych nowszych Comfort Zone i Heat 7 dobre tracki.
Wow
12 epek w roku. Wydaje mi się, że nawet Peja tego nie przebije.
immortal technique
Moim zdaniem zaraz po AZ najbardziej niedoceniony raper
Co???
AZ jest doceniany.
WidmoZlegoPana
A prawda, nawet wydał płyta co się nazywała Underrated, też go bardzo lubię

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>