Gunna, The Weeknd i inni - najważniejsze premiery tygodnia

Mamy weekend, więc czas na premiery kończącego się właśnie tygodnia. Dużo tego nie ma, ale w tym tygodniu idziemy z hasłem "jakość nie ilość".

Pierwszą jest Gunna ze swoim "DS4EVER", czyli czwartą cześcią kultowej serii "Drip Season". Znajdziemy tu aż dziewiętnaście numerów w większości na produkcji Wheezy'ego i Turbo, ale są też bity od Taurusa, Mike'a Willa czy Metro Boomina. Gościnnie między innymi Young Thug, 21 Savage, Kodak Black, Lil' Baby, Chris Brown, G Herbo, Future i Roddy Ricch.

Drugą premierą jest najnowszy album The Weeknda "Dawn FM". To już piąty pełnowymiarowy krążek w karierze wokalisty, a gościnnie na nim Tyler, The Creator i Lil Wayne. Niby niedużo tych featów, ale za to jakie!

Do tego jeszcze swoje materiały wypuścili Papoose i Montana of 300. Pap przez ostatni rok wypuszczał epki od nazw kolejnych miesięcy w roku. "December" jest ostatnią i zarazem podobno definitywnym końcem rapowej kariery nowojorczyka. Gościnnie 2 Chainz, Remy Ma, Busta Rhymes i Lil Wayne. Montana za to wypuścił za to "Rap God" - płytę składającą się z 25 utworów, co daje w sumie prawie dwie godziny muzyki.

Tracklisty, wraz z okładkami, do sprawdzenia w naszym dziale Premier Płytowych.

Wcześniejsze odcinki cotygodniowego przeglądu premier z USA znajdziecie w kategorii Premiery tygodnia

Gunna - too easy Remix (feat. Future & Roddy Ricch) [Official Video]

The Weeknd - Sacrifice

Glon
nic się nie zmieniło tutaj na popkilerze nadal mainstream gówno rządzi, wy się nigdy nie zmienicie pod względem recenzji muzycznych albo macie zamknięte uszy na inne płyty z rapem powtarzam z rapem a nie z tym co wy tutaj promujecie np podam wam nowe płyty Milez Grimez – Milezstone, The Cloaks (AWOL One x Gel Roc) – A Cloak Work Orange, Jake Palumbo – Plant-Based Libtard, Darc Mind – Darc Mind Wuz Here, czy też w poprzednim roku płytę w duecie wydali Kool Keith i Del the Funky Homosapien jako FNKPMPN pt.Subatomic o tej recenzji brak , kiedyś mieliście o wiele lepsze recenzje teraz w 90% to co tutaj recenzujecie to samo G i to jest moje zdanie nikt z tym nie musi się zgadzać.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>