Brahu & RDW "Wracam na blok" - teledysk z udziałem "Tigera"

"Wracam na blok" to kolejny wspólny singiel, promujący nadchodzący projekt trójmiejskich weteranów. Po kolorowym i luźnym "czasie letnim", przyszła pora na coś bardziej poważnego i skłaniającego do refleksji. Efektem jest wyprodukowany przez Braha numer, opowiadający - jak piszą w notce prasowej sami raperzy, o "przejściach i powrotach z różnych najciemniejszych zakamarków życia, z którymi każdy człowiek mierzy się na swojej drodze".

Zrealizowany do kawałka czarno-biały obrazek to efekt pracy ekipy Dizajn.Studio. Klip został zrealizowany w całości w Trójmieście, zaś na ujęciach możemy też zobaczyć legendarnego "Tygrysa" - Dariusza Michalczewskiego, który podobnie jak Brahu wychował się na gdańskim przymorzu. Teledysk możecie zobaczyć poniżej - zachęcamy też do śledzenia profili Social Media chłopaków, którzy planują wypuszczenie wspólnego materiału na ten rok.

Brahu, Rdw - Wracam na blok (prod. Brahu)

90'S
Słuchałem już kawałka i przyznaje jest naprawdę dobry podoba mi się lubię takie kawałki jest ok a tak poza tym Pawle dawno tutaj ciebie nie było oby więcej takich informacji od ciebie wychodziło szczęśliwego nowego roku 2022.
Noreaga
Spoko kawałeczek

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>